The Dungeon Beneath Full İndir (v1.0.6.1) Oyun indir

Ücretsiz indirme PC oyununun altındaki zindan, direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Altındaki zindan, taktik haydut benzeri bir autobattler. Partinizi toplayın ve zindana inin, nefyarious düşmanların odasından sonra odaya girin. Topla ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bulmaca kutusu oyunları

Publisher: puzzle kutusu oyunları

sürüm tarihi: 23 Eki, 2020

Tür: strateji

Zindanın altındaki zindan, taktik bir haydut benzeri autobattler. Partinizi toplayın ve zindana inin, nefyarious düşmanların odasından sonra odaya girin. Sonsuz çeşitli stratejiler oluşturmak için güçlü eserler ve ekipman toplayın.

benzersiz partinizi zanaat

durdurulamaz bir parti oluşturmak için beş kahramandan ve onlarca karakterden birini seçin. Parti üyelerini tespit ederek veya kamp ateşlerine takarak partinizi iyileştirin.

sürekli değişen bir zindanı keşfedin

İki koşu yok. Zindan düzenleri, altındaki her yolculuk için rastgele üretilir. Farklı düşmanlarla mücadele etmek ve zindanda derinlere gizlenmiş güçlü eserler bulun.

Hızlı tempolu taktik savaşlar

Partinizi Tahta'na taktiksel olarak konumlandırarak savaşa hazırlanın, ardından partinizin savaşı yapmasına izin verin.

Sonsuz miktarda çeşitlilik

Her bir parti üyesi, istatistiklerini ve yeteneklerini değiştirerek üç maddeye kadar donatılabilir. Nadir artefaktlar, tüm parti benzersiz etkilerinizi verir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (SP1 +) ve Windows 10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.0+ desteği olan 1GB video belleği (2,1 Arb uzantıları kabul edilebilir) Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
195
TELİF HAKKI İHLALİ