The Escapists Full İndir (v1.37 & ALL DLC) Oyun indir

Kaçak Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kaçakçılar, oyunculara, gündelik hapishane hayatına hafif yürekli bir fikir edinme fırsatı sunar!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: küflü toof stüdyoları

Publisher: team17 digital Ltd

sürüm tarihi: 13 Şub, 2015

tür: strateji, simülasyon, eylem, hayatta kalma, macera, bulmaca, rpg

Kendinizi yine hapishaneye indiniz ve tek şansınız, bir kaçış yapmak için gerekli olan herhangi bir yoldan mahrum bırakmaktır. Nasılsın sana kalmış! Neden bir hapishane isyanına neden olmasın? Veya hapishanenin duvarlarının altında bir tünel kazmak mı? Veya hatta esirlerinizle karıştırmak için bir koruma üniforması çalmak mı?

Kaçakçılar, özgürlük için cesur arayışınızdaki birçok eşyaya sahip eşsiz bir hapishane sanal alanı deneyimidir. Hapishanedeki yaşam, kırılmanız gereken katı kurallarla sizi ayak parmaklarınızda tutacaktır. Korumalar herhangi bir kaçış girişimini durdurmak için dışarıdadır, bu nedenle, rulo çağrılarına katılarak şüpheli davranışlardan kaçınmanız, bir hapishane işi çalıştırarak ve çalınan işlerini gizleyerek.

kaçan, en iyisini yaptığınız şeydir ve dünyanın dört bir yanındaki çeşitli zorlu cezaevlerinde yeteneklerinizi kanıtlamak zorunda kalacaksınız.

Şimdi bir kaçış ol!

Özellikler

Anahtar fetürleri: 10 Tamamen operasyonel hapishane, size nasıl bir lezzet vermesi için rutinlerle tamamlandı * gerçekten * içeridedir! Dişlerinizi içine batırmanız için 10 ayrı iş fırsatı ... Bu istihdamı yollarını kazanmak ve tutmak için bilginiz varsa! 185+ Sizin için benzersiz eşyalar ve belki de olağanüstü eşyalarla hatta zanaat eder. (Team17, kursun kurgusal bir ortamında 'Shivs', 'Nunchucks' ve 'Maces' gibi çeşitli silahların kullanımını tamamen onayladı!). Mahkumlar tarafından sunulan mücadele için sizin için çeşitli lehine türleri - şimdi onları üzmek istemezdiniz mi? Son derece görüşlü ve inanılmaz derecede komik mahkumlar ve koruyucularınızı ayak parmaklarınızda tutmak ve eğlence sağlamak için! Çalışmak ve 'Escapist' unvanını elde etmek için çoklu kaçış rotaları! Çoklu kaydetme yuvası, böylece hareket halindeyken birden fazla kaçış girişimi olabilir!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Çift Çekirdekli CPU 2.4 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000, NVIDIA GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 Serisi Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Windows uyumlu kart Ek notlar: PC'nizin donanım sürücülerini oynamadan önce güncellemenizi öneririz. Bilgisayarınız artık üreticiniz tarafından desteklenmiyorsa ve donanım sürücüleriniz çok yaşlıysa, oyunu çalıştırmakta olan zorluk yaşayabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen PC üreticinize danışın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ