The Fall Full İndir (v2.54) Oyun indir

Sonbahar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Düşme - Kurtarma rolünü, yüksek teknolojili bir savaş takımındaki yapay zekanın rolünü üstlen. Sonbahar, macera oyun bulmaca çözme ve yan kaydırmacının eşsiz bir kombinasyonudur ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ay üzerinden

Publisher: AYIN ÜZERİNE

sürüm tarihi: 30 May, 2014

tür: macera, bilimkurma, bulmaca, aksiyon, nokta ve amp; Tıklayın, Korku

İlk hikayeyi bir zihin bükme trilolojisinde deneyimleyin! Son zamanlarda dev bomba gelen en iyi hikaye için yılın oyunu kazandı.

Kurtarma rolünü üstlenin, yüksek teknolojili bir savaş takımının üstünde yapay zeka. Kurtarma programı, bilinmeyen bir gezegende çarpıştıktan sonra etkinleştirilir. Savaş takım elbisesi içindeki insan pilotu bilinçsizdir ve onu her maliyetten korumak için Kurtarma görevidir! Bükülmüş ve düşmanca çevresine ilerlerken, çok geç olmadan tıbbi yardımı bulmak için sürüldüğü için, bu gezegende geçenlerin gerçekleri kendi protokollerini yansıtmak için kurdu. Başüğın pilotunu kurtarma yolculuğu nihayetinde onu süren kurallara meydan okuyor.

Güz, tüm karanlık ve atmosferik bir hikaye içinde ayarlanan bir macera-oyun bulmaca çözme ve yan kaydırma eyleminin benzersiz bir kombinasyonudur. Araştırma, maceranıza hayatta kalmak için çok önemli olacaktır. ARID'nin el fenerini, sayısız etkileşimli nesneyi ortaya çıkarmak için kullanın. Eğer ne ortaya çıkarsanız düşmanca, lazer görüşünüzü açın ve bir metal atlayın! Savaşırken, keşfederken, keşfedin ve öne çıkan yolunuzu genişletirken, protokollerine rağmen ileriye dönük bir yolculuğa çıkın.

Anahtar fetürleri: Zorlayıcı bir hikaye - iki yıl boyunca hazırlanmış, sonbaharın hikayesi standart oyun ücretinin üstünde bir kesimdir. Hikaye / Oyun Entegrasyonu - Oyuncular, oyunların hikayesi ile uyumlu olarak düşünmeye zorlayan zorluklarla karşılaşıyor. Kalın atmosfer - çok iyi cilalı görsel stil, sonbaharın tam ses dökümü ile tamamlanmaktadır.

Minimum: OS: Windows XP SP3 veya üstü İşlemci: 2.5 GHz çift çekirdekli Bellek: 3 GB RAM Grafikler: GeForce 8600 veya eşdeğeri, 256 MB bellek Depolama: 530 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
159
TELİF HAKKI İHLALİ