The Fifth Expedition Full İndir (v0.8.2) Oyun indir

Beşinci Expedition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beşinci Expedition - Explorers ekibinize eski bir makinenin hain derinliklerine rehberlik eder. Eski mekanizmaları hayata geçirmek ve halkınızı kurtarmak için bir görevde ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Snapjaw Games GmbH

Publisher: Snapjaw Games GmbH

Çıkış Tarihi: 7 Nis 2016

Tür: Survival, Strateji, Eylem, Sci-Fi

Dünyanın sonundan sonraki 100 yıl sonra, hayatta kalanlar ve soyundan gelenler eski, ama yine de iş fonksiyonel, yemek ve barınak için üretim tesisleri.

Bu eski makinelerden biri parçalandığında, etrafına yerleşmiş topluluk, tekrar yaşama yapmak için tesisin keşfedilmemiş derinliklerine seferler gönderir.

Bu seferlerin ilk 4'ü bir daha hiç duyulmadı ve makine sessiz kalmaya devam ediyor.

Şimdi, zar zor herhangi bir insan gücü veya ekipmanla kaldı, beşinci sefer, hayatta kalmak için son umutlar.

Beşinci seferinin lideri olarak, makinedeki tehlikelerin üstesinden gelmeniz ve Explorers ekibinizi emsal derinlikleri ile güvenle yönlendirmeniz gerekir.

Özellikler

Taktik Keşif - Gerçek zamanlı olarak bir kerede 5 ayrı karakteri kontrol edin ve onların hedeflerine götürün.

Rastgele harita jeneratörü - asla aynı haritayı iki kez görmeyin, her alan etkileşimli ve amp doludur; yıkılabilir ortamlar.

Zorlu oyun - hayatta kalmak için çok sayıda tuzak, düşman ve tehlike aşılması gerekiyor.

Hayatta kalma kararları ve sonuçları kalıcı ölüm ve karakterler için kalıcı yaralanmalarla kalıcı sonuçlara sahiptir.

Ürünlerin yükleri - Bul ve zanaat bulmak ve her biri, her biri düzeltmeler yoluyla özelleştirilebilir, her biri yeni bir olası çözüm getirir.

Karakter ilerlemesi - Her karakterin kendi benzersiz güçlü ve zayıf yönleri vardır ve seviyelendirilebilir ve özelleştirilebilir.

Oyuncu yetenekleri - doğrudan dünyayla, karakterlerinizi veya düşmanlarınızı, kilidi açılıp yükseltebilecek güçlü yeteneklerinizle etkileşime girin.

alternatif oyun modu - ya kesin bir sonuna sahip bir kampanya modu oynatın ya da ölmeden önce ne kadar gidebileceğiniz için lider tablolarda yarışın.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: Çift Core-Intel (R) Çekirdek (TM) 2 CPU -T7200 @ 2.00 GHz Bellek: 3 GB RAM Grafikler: DX9 ile Grafik Kartı (Shader Model 2.0) Yetenekleri / ATI Mobility Raedon X1600 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Yerleşik ses

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: Çift Çekirdekli / FX 4300 4 × 4.00 GHz Turbo veya Daha İyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX750, eşdeğer veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: onboard ses daha iyi bir şey
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
149
TELİF HAKKI İHLALİ