The Forest Full İndir (v1.12) Oyun indir

Orman full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Orman - bir yolcu jet çöküşünün yalnız kurtulanı olarak, kendinizi bir yamyamsal mutantlar topluluğuna karşı hayatta kalmak için gizemli bir orman mücadelesinde bulursunuz. Yapı, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Endnight Games Ltd

Publisher: endInght Games Ltd

sürüm tarihi: 30 Nis, 2018

tür: sağkalım, açık dünya, korku, macera, bina, eylem, simülasyon

Bir yolcu jet çökmesinin yalnız kurtulanı olarak, kendinizi, bir yamyamlık mutantları topluluğuna karşı hayatta kalmak için gizemli bir ormandaki savaşta bulursunuz.

Bu derleme, keşfedin, bu korkunç ilk kişinin hayatta kalma korku simülatöründe hayatta kalın.

Temel özellikler

Her ağacın ve bitkinin kesilebileceği bir yaşam, solunum dünyası girin. Toprağın altında, geniş bir mağaralar ve yeraltı göllerinin ağını keşfedin.

Anahtar fetürleri: Ağaçları bir kamp inşa etmek ya da sıcak tutmak için bir ateş başlatmak için kuşatın. Kendinizi açlıktan korumak için yiyecek temizleyin. Küçük bir barınak veya büyük bir okyanus tarafı kalesi inşa edin. Güvenli bir çevreyi korumak için tuzakları ve savunmaları yatırın. Gün boyunca keşfedin ve inşa edin. Geceleri tabanını savun. Zanaat silahları ve araçları. Akşam boyunca bunker aşağı ya da kavgayı doğrudan düşmana getirin. Kendinizi inançları, aileleri, ahlaki olan ve neredeyse insan görünen bir genetik mutant düşman klanına karşı savun. Düşmanları kaçmak için gizli kullanın ya da doğrudan çubuklardan ve taşlardan inşa edilmiş ham silahlarla meşgul olun.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8800gt DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® uyumlu Ek notlar: 32bit Windows kullanıcılarının sistemlerinde kullanılabilen en az 4 GB RAM olmalarını sağlamak için gerekir.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 560 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
268
TELİF HAKKI İHLALİ