The Forgotten Land Full İndir Oyun indir

unutulmuş arazi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Unutulmuş Arazi - ve Amp; "Unutulmuş Arazi & Amp;" dönüş tabanlı ve amp; Combat & amp; amp; Bulmaca maçı 3 ve amp; " Azayolu RPG ve bir ... yönetimi elemanları ile

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rokaplay

Publisher: rokaplay

sürüm tarihi: 16 Haz, 2020

tür: gündelik, strateji, macera, bulmaca

Arkadaşlarınızla birlikte, efsanevi "unutulmuş topraklar" için bir arayışa başlarsınız. Maceranız başlıyor! "Unutulan topraklar" dönüş temelli bir "Combat & Amp; Yapboz maç 3 "aerodinamik RPG ve yönetim elemanları ile. Bir barınma kampı kurun, takımların yeteneklerini geliştirin ve taktik bonusların kilidini açın.

Becerilerinizi gösterin ve stratejilerinizi hazırlayın! Kahramanlarınızı, özenle güçlendirin ve özel güçlerini savaşta hakim olmak için taktik kullanımlara koyun.

Hazır mısın?

Kampınızı ayarlayın ve ekibinizin daha büyük tehditlere karşı hakim olması için değerli bonuslar kazanın.

Savaş becerilerinizi gösterin! Sıra tabanlı savaşlarda, rakiplerinizin taktiklerinizi aşmak zorundasınız, karşı saldırılar için şanslarını thwart ve ekibinizin özel yetkilerini zekice kullanmalısınız.

Kendi stratejinizi geliştirin! Akıllıca ateş izlerini bırakın, yeni güçlerinizi stratejik olarak kullanır, portallardan geçmek için doğru eşyaları bulun ve düşmanı kovalayın! Birkaç seviyede uzanan panolarla bile oyununuzun üstünde kalın! Herhangi bir zaman sınırı olmadan bir seferde bir dönüş yapın.

Anahtar fetürleri: En karanlık zindan Savaş müdürü

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafik: 256 MB Video Bellek DirectX: Sürüm 9.0a Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
229
TELİF HAKKI İHLALİ