The Hero Project: Redemption Season Full İndir Oyun indir

Kahraman projesi: Redemption sezonu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kahraman Projesi: Redemption Season - Amerika'nın # 1 GERÇEKLİK GERÇEKLERİ HEROES İÇİN GERÇEKTİRMEK! SuperPowers'ınızı spot ışığı çalmak, oy kazanmak ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

Çıkış tarihi: 8 Nis, 2016

tür: rpg, macera, metin tabanlı

Amerika'nın # 1 HEROES için gerçeklik gösterisi başka bir sezon için geri döndü! Spot ışığını çalmak, oy kazanmak ve kız kardeşinizi kurtarmak için süper güçlerini kullanın!

"Kahraman Projesi: Redemption Season", "Kahramanlar Yükselişi" evreninde bulunan Zachary Sergi tarafından yeni bir interaktif roman serisinin ilk taksitidir. Seçimleriniz hikayeyi kontrol ediyor. Tamamen metin tabanlı-129.000 kelime, grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Herkesin süper güçleri olduğu bir yarışmada, rakipleriniz depremlere ve patlamalara neden olabilir, ancak her gün farklı hayvan nitelikleriyle uyanan ortalama bir ANI-Powered. Şahininiz gözleriniz veya köpek pençeleriniz sizi, kız kardeşinize yardım edebilecek tek kişiyi tatmin etmek için rekabette yeterince götürür mü? Ve kazanma yeterli değilse ne olur?

İlerdeyken, yaptığınız kararlar, izleyicilerin bir kahramanın ne demek olduğunu gösteren fikirlerini dönüştürür. Kendi hedefleriniz için savaşır mısın, ya da toplumun iyiliği için fedakarlık yapacak mısın? Kuralları takip ederek veya tüm sistemi daha fazla radikal yöntemlerle inandığınız şey için çabalın mı? Dünyayı değiştirerek servet ve şöhret alır mısın?

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi, trans veya nonbinary olarak oynayın; eşcinsel, düz veya bi. Millennia City'de yeni bir hikayeye başlayın, "Kahramanlar Yükselişi" üçlemesindeki eylemlerinizden etkilenir. Kahraman projesinin yeni bir sezonunda yeni bir kahraman olarak oynayın!

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
146
TELİF HAKKI İHLALİ