The Invisible Hours Full İndir Oyun indir

Görünmez saatler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Görünmez saatler VR'deki karmaşık bir cinayet gizemidir, burada oyuncuların yayılan bir konak içinde iç içe geçmiş bir hikayenin karmaşık bir webini keşfedin. Bu bir oyun değil. Bu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tequila Works

Publisher: oyun güven

sürüm tarihi: 10 Eki, 2017

tür: macera, gündelik, vr

Görünmez saatler, bir VR kulaklıklı veya olmadan oynanabilen karmaşık bir cinayet gizemidir. Oyuncular, interwoven hikayelerinin yayılan bir konak içinde özgürce keşfedin.

Bir grup yabancı, her birine en karanlık sonuçları için değişiklik yapma şansını sunan Nikola Tesla, Nikola Tesla'dan meraklı bir davet alır. Son misafir Tesla'nın izole edilmiş konak laboratuarına ulaştığında, onu öldü - öldürüldü. Gözetsiz İsveç Dedektifi, Gustaf Gustav, diğer misafirler arasında katili bulmak yemin ediyor: Kör bir uşak, mahkum olan bir katil, dünyanın en ünlü aktrisi olan Tesla'nın eski asistanı, zengin bir demiryolu büyütüğünün oğlu ve rakip mucit Thomas Edison. Ancak bu insanların hiçbiri göründüğü şey değil.

Oyuncu, hikayede kimseyi takip etme ve gözlemleme özgürlüğü ile görünmezdir - ya da gizli ipuçlarının konağını keşfetmek için.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 64 bit veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1060/970 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 9 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
235
TELİF HAKKI İHLALİ