The Jackbox Party Pack 2 Full İndir Oyun indir

Jackbox partisi paketi 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jackbox partisi paketi 2 - Partinin devamı oyunu Phenomenon Jackbox parti paketi, beş taze, kaburga gıdıklama parti oyunları sunuyor! Telefonlarınız veya tabletleriniz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jackbox Games, Inc.

Publisher: jackbox games, inc.

sürüm tarihi: 13 Eki, 2015

tür: gündelik, strateji

Partinin devamı oyunu Fenomenon beş taze, kaburga gıdıklama parti oyunları içeren Jackbox Parti Paketi! Oyunlar şunları içerir:

Fibbage 2 (2-8 oyuncu)

Earwax (3-8 oyuncu)

inek moo? Büyük patlama? Ya da küçük osuruk? Hangisini seçmek?

Bidiots (3-6 oyuncu)

Quiplash XL (3-8 oyuncu)

Bomb Corp. (1-4 oyuncu)

Oyuncular, telefonlarını, tabletlerini, hatta bilgisayarlarını denetleyiciler olarak kullanarak oynatırlar - bunu birleştirmesi kolay bir parti başlangıcıdır. Ekstra kontrol cihazı gerekmez! Ve seyirciler, izleyici üyeleri olarak oynayarak bazı oyunları katılabilir ve etkileyebilir!

Not: Bu oyun yerel oyundur, ancak uzak oyuncularla akarsuların tadını çıkarabilirsiniz.

Not: Bu oyunlar sadece İngilizce'dir.

Bu bir kutuda bir oyun gecesi isyan ... Kutu olmadan!

Anahtar fetürleri: Kaçak 500'den fazla yepyeni soru ile bluffing oyunu, 2x'den fazla orijinal! Ayrıca, Defibrilatör gibi yeni özellikler! Sizi kahkahalarda kulaklarına bırakacak duyarsız ses efektleri oyunu! Telefonunuzda veya tabletinizde tam orada çizdiğiniz saçma sanat müzayedesi oyunu. Rakiplerinizi garip sanat eserleri için - oyuncuların kendileri tarafından çekilmiş - ve bu garip rekabet müzayedesi oyunu kazanın! BIDIOT OLMAYIN! Söyleme, Quiplash, Quip Pack 1 ve 100'den fazla yepyeni istemi içeren her şeyi içeren bir şey, gut yakışıklı Quiplash XL! Bir parti oyunun bomba mürettebatı! Bomb Corp'teki stajyerler olarak, işlerinizi korumak için ofiste rastgele bombaları etkisiz hale getirmelisiniz. Muhtemelen öleceksin, ama iyi iş deneyimi olacak!

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli veya daha yüksek Bellek: 512 MB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut Alan Ses kartı: Entegre
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
174
TELİF HAKKI İHLALİ