The Last Cargo Full İndir (v30.12.2020) Oyun indir

Son kargo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Son kargo atmosferik bir yukarıdan aşağıya keşif hayatta kalma korkusudur - bağımsızlık yolunuzun hapis cezasıyla yol açtığı durumlarda.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ehnenu

Publisher: ehnenu

sürüm tarihi: 13 Mar, 2017

tür: eylem, macera, rpg, korku, hayatta kalma

Son kargo, atmosferik bir yukarıdan aşağıya keşif hayatta kalma korkusudur - bağımsızlık yolunuzun hapis cezası ile yol açtığı durumlarda.

TLC hakkında:

Son kargo, benzersiz zorluklar yaratır ve sadece farkındalık ve beceri gerektiren, aynı zamanda daha derin yansıma ihtiyacını da çağırmakla birlikte geleneksel olmayan oyun sunar.

Son kargonun ana teması, bir bireyin gerçeği algılayıp değerlendirme biçimini kontrol etmek kimin amacıyla indoktrinasyondur. Bu konu, minimalist bir şekilde bir alegori olarak sunuldu.

Eylem, çevrenizin birçok nesnesinin her oyun sırasında randomize olduğu belirli özelliklere sahip gizemli bir binada gerçekleşir, böylece her bir sonraki denemenin bu kabusuna katılmak için benzersizdir. Amacınız, isimsiz kargo için özerklik ve öznelliği kurtarmaktır.

Ana özellikler:

Anahtar fetürleri: Her oyun benzersiz randomising sistemi nedeniyle farklıdır Sonuçta birçok ek faktör etkileyen sonuç mekaniği Hiçbir el tutma - sonuç çıkarın ve hatalardan öğrenin İsteğe bağlı permiye ve hayatta kalma modları Her biri 3 gelişme aşamasına sahip 18 perks 6 farklı son, oyuncunun seçimlerine bağlı 3 zorluk seviyesi (ancak kolay mod yok)

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: Çift çekirdekli 2.4 GHz veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 400 MB Mevcut Alan Ek Notlar: Minimum Çözünürlük: 1280 × 720

Önerilen: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: Dört Çekirdek 3.0 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 400 MB Mevcut Alan Ek Notlar: Minimum Çözünürlük: 1280 × 720
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
246
TELİF HAKKI İHLALİ