The Last Crown: Midnight Horror Full İndir Oyun indir

Son taç: Gece yarısı korku full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Son taç: Gece yarısı korku - Cadılar Bayramı kutlamaları, Saxton'un yalnız liman kasabasında tam salıncakta. Ghost-Hunter, Nigel Danvers, gecenin herhangi birinin olduğuna inanmıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Darkling Room

Publisher: Iceberg Interactive

sürüm tarihi: 29 Eki, 2015

tür: macera, korku, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Cadılar Bayramı: Dünyamızın ve 'diğerleri "arasındaki peçe en zayıftı. Cadılar, eski dinden Celtic Festivali, ölüleri birleştirerek ve ruhlarla iletişim kurarak Samhain'i kutlar. Nigel Danvers, Ghost-Hunter, karanlıkta yaşayan hayaletler hakkında her şeyi bilir, onu işte karanlık güçler olduğunu ikna etmek için bolca gördü. Peki neden Cadılar Bayramı bu kadar farklı? Eski hayalet avcılığı aletlerini yıkıyor, Nigel işe giriyor. Bir şey, ayı yerel liman tarafı pub'ın üstündeki konuk odalarını rahatsız ediyor. Eski Han'ın gölgeli köşelerinde kim ya da ne? Liman duvarının sonundaki varlığı nedir? Nigel, peçe tam dayanıma geri dönmeden önce, başka bir yıl için Cadılar Bayramı Korku'nun gittiği için bir gece var.

Son taç: Gece yarısı korku 2 formatta oynanabilir -

Her iki formatta da pencereli mod veya tam ekran var, ayarlar aracılığıyla değiştirildi. Oyunları Kaydet Formatlar arasında uyumlu değildir.

Anahtar fetürleri: Klasik bir nokta ve Macera'yı tıklayın. Kayıp taç ve son taç arasındaki intermezzo: Blackenrock. Jonathan Toakes (Koyu Güz, Kayıp Taç) tarafından bir hikaye tahrikli bir arsa. Paranormal bir gizemi ortaya çıkarmak için dedektif becerilerinizi test edin. Ruh Dünyasını görmek ve duymak için bir dizi hayalet avcı gadget'larını kullanın. Hakikat peşinde olan Saxton yerlileriyle etkileşime gir. Karanlık sanatlarda, Samhain'de, eski cadılar gibi. İpuçları için incelemek için hayalet kanıtları toplayın. Birçok Cadılar Bayramı partisi oyunları, çoğu doğaüstü bir twist ile oynayın. Psikometri becerilerinizi, yerel beyaz Wicca, Nanny Noah ile uygulayın. Tam döküm ses ve müzik, ayrıca atmosferik ses efektleri. Hile oyna ve davranın, tehlikenizde! 1280 x 960 (Düzenli ekranlar için HD + 4: 3 oranı)

Minimum: OS: Windows XP, Vista İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 128 MB DX 9.0C uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DX 9.0C uyumlu ses kartı Ek notlar: 2 formatta oynanabilir - 1280 x 960 (HD + 4: 3) veya 1280 x 720 (Geniş Ekran 16: 9 Geniş Ekranlar ve Dizüstü Bilgisayarlar)

Önerilen: OS: Windows 7,8,10 İşlemci: 3.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: 256 MB DX 9.0C uyumlu ekran kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DX 9.0C uyumlu ses kartı Ek notlar: 2 formatta oynanabilir - 1280 x 960 (HD + 4: 3) veya 1280 x 720 (Geniş Ekran 16: 9 Geniş Ekranlar ve Dizüstü Bilgisayarlar)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
146
TELİF HAKKI İHLALİ