The Last Leviathan Full İndir (v0.3.3) Oyun indir

Son Leviathan full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Son Leviathan, bir fizik tabanlı, gemi yapımı ve imha sandbox'tır. Geçen Leviathan'ın nerede olduğunu ortaya çıkarmak için yolculuğunuzda, rakiplerle dolu bir dünyayı keşfedeceksiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Süper Punk Games

Publisher: Super Punk Games

sürüm tarihi: 22 Haz 2016

tür: simülasyon, macera, strateji, bina, eylem

Son Leviathan bir fiziğe dayalı, gemi yapımı ve imha macerasıdır. Kalanlarınızı ezmek ve Middenhir'in eski denizleri çevresinde karşılaştığınız canavarları ezmek için savaş gemileri oluşturursunuz.

Geçen Leviathan'ın nerede olduğunu ortaya çıkarmak için yolculuğunuzda, rakip gemilerle dolu, efsanevi canavarlar, mahvolmuş flotsam, fizik-bulmacalar ve gizli hazinelerle dolu bir dünyayı keşfedeceksiniz.

gemiler oluştur

Alınan, bulmuş veya yağmalanan bloklarla, korsanları fethetebilen, yarış gemilerini manevra yapabilen, kıyı tepelerinde yüksek kuleleri parçalayan ve gizemleri çözmek için tekneleri oluşturacaksınız.

Naval karşılaşmaları

MIDDENIR'ın yoğun denizlerinin karşısında, klanlardan çok ve geniş olan birçok gemi ile karşılaşacaksınız. Bazıları arkadaş canlısı olacak ve ticaret yapmak istiyor, bazıları kan ve ganimet arıyor - senin!

savaş canavarları

Bazıları, bu Behemoth'un son Leviathan'ın torunları olduğunu söylüyor, diğerleri ise var olduklarını kabul etmeyi reddetti. Ufukta birini gördükten sonra, hiç başka bir şey düşündüğünü merak edeceksin.

Canavar savaşları, son Leviathan'daki deneyiminizin zirvesi olacaktır. Canavarın zayıf yönlerini analiz etmeniz, daha büyük silahları, uzmanlaşmış bir gemi oluşturmanız ve ardından gerçek, komuta becerisine sahip savaş köpeklerini serbest bırakmanız gerekir.

Yolculuk: Denizler arasında inşa, yelken, gezin ve savaşın, hayatta kalma ve keşif yolunda Middenhir'in sırlarını açığa çıkarın.

Creative: Sizin için yaratıcı olmanız ya da sadece manzaraların tadını çıkarın ve rahatlayın.

Savaş Denizleri: Bir dövüş ve zorluk okyanusu: hayatta kalma, son insan ayakta, yarış, dalgalar ve daha çok biz (ve siz) henüz düşünmedim!

Minimum: OS: Windows 7 64/32 bit İşlemci: Intel Core I5 ​​(2.4GHz çift çekirdekli) veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Radeon HD 6750 / GTX 760 (1GB VRAM) veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 64/32 bit İşlemci: Interl Core i7 (4GHz Dört Çekirdek) veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: 2GB Özel VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
158
TELİF HAKKI İHLALİ