The Last Sky Full İndir Oyun indir

Son gökyüzü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Son gökyüzü, yaşamın varoluşsal temaları, suçluluk ve umutla uğraşan düşünceli bir bulmaca macerasıdır. Zihin bükme bulmacalarını çözün, gizemli ortamlardan akar ve ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: küçük adam oyunları

Publisher: Little Guy Games

sürüm tarihi: 26 Haz, 2020

tür: casual, macera, bulmaca

Son gökyüzü, yaşam, kayıp ve sevgi hakkında bir anlatı bulmaca macerasıdır. Meditatif, rüya gibi atmosferi sayesinde, Jake'nin aklına bir yolculuğa çıkmaya davetliz, yaşamın karşıtlarını ve amp'un karşıtlarını düşünür; ölüm, korku ve amp; Aşk ve Kayıp ve Amp; umut.

Hayatın güzelliği ve üzüntüsü hakkında görsel bir Odyssey, gizemli çok şalcilik hikayesi boyunca ilerledikçe Jake'in geçmişini, şimdiki ve geleceğini keşfedin. Geçmişin üstesinden gelmek için gerçeküstü bir rüya dünyası girin, Jake şimdiki ile yeniden bağlanmalı ve yaptığınız seçimler, benzersiz bir şekilde hazırlanmış bitişlerden birine yol açacaktır.

Son gökyüzü, 3D bulmacaları, rüyalar ve gerçeklik arasındaki sınırların, Jake'in keşfedilmemiş bir okyanusundaki Jake'in dümeninde olduğu gibi çözdüğü güzel görselleştirilmiş bir dünyada 2B platform ile birleştiriyor.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel 2. Nesil CPU Bellek: 6 GB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 6800 veya GeForce GTX 560 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
183
TELİF HAKKI İHLALİ