The Last Wizard Full İndir Oyun indir

Son sihirbaz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Son Sihirbaz - Dünyadan çekildiğinde ve sihrin hala var olduğu bir yere gönderildiğinde düzenli bir salı gecesi. Arcane ile dolu bir sihirbaz kulesi verilir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 3 Ağu, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Dünyadan çekildiğinde ve sihrin hala var olduğu bir yere gönderildiğinde düzenli bir salı gecesi. Öğrenmen beklediğiniz Arcane bilgisi ile dolu bir sihirbaz kulesi verilir. İki millet arasındaki bir savaşa girme, artık yaşadığınız kişiyi kurtarmak size kalmış.

Son sihirbaz, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Mike Walter tarafından 185.000 kelimelik interaktif bir fantezi romandır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Seçimleriniz araziyi kimin yöneten ve orada yaşayan sivillere ne olacağını etkileyecektir. Aşkı bulacak mısın yoksa geride bırakmak zorunda kaldığın hayata geri dönmek için çalışıyor musun? Krallığı kurtaracak mısın, yoksa kendi kişisel kazancınız için insanlara ihanet edecek misiniz? Seçim senindir!

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi, GendiliFluid veya ikili olmayan; eşcinsel, düz veya aseksüel Çeşitli ilginç karakterlerle romantizmi bulun. Öğrenin ve birden fazla güçlü büyü uygulayın. Güçlü bir golem inşa etmek, bir ejderha binmek, ölüleri yükseltmek, hastaları iyileştirmek, düşmanlarınıza yağmur yağdırmak, uçmak, görünmez olmak, yıldırım, büyüleyici büyülü silahlar ... Güçlü büyülü eserler edinir. Krallığı kurtar ya da düşmana katıl. Dünyaya eve dönün ya da hayatınızı bir hayal dünyasında yaşayın. İki milletin kaderini değiştirin!

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
185
TELİF HAKKI İHLALİ