The Living Dungeon Full İndir Oyun indir

Living Dungeon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yaşayan zindan - 5 eylem. 2 dakika. İmkansız olasılıklar ve ölmenin birçok yolu. Gerçekten yaşayan zindan gibi bir şey yok. 9'a kadar oyuncu bir yere katılabilir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: radyationburn

Publisher: radyationburn

sürüm tarihi: 2 Kas, 2015

tür: strateji, macera, simülasyon

Bir taktik zindan turnuvası tahtası oyun macerası oynayın ve daha sonra temizlemek zorunda değilsiniz. Gerçekten yaşayan zindan gibi hiçbir şey yok.

9 oyuncuya kadar Wits, şans ve skulduggery savaşında yer alabilir. Savaş, çeviklik veya zindan manipülasyonu yoluyla diğer maceracılar, canavarlar ve zindanın kendisi hayatta kalmak. Sadece en güçlü, en hızlı ve en akıllıca hayatta kalır.

Her oyuncunun dönüş başına sadece 5 eylemi vardır. Daha sonra bu 5 eylemlerle ne yapacağınıza karar vermek için sadece 2 perde dakikası vardır. Panik girecek. Olanaklar ve tehditler ezici hale gelecektir. Aklın donacak! Amacınızı tamamlamak için zamanınız tükeniyor, ancak bir yanlış hareket ölümcül olabilir! Yaşayan zindanda ölmenin çok fazla yolu var.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Yapılacaklar: Otuz saatlik bir hikaye modu, suikast, kafa avcısı, rastgele suikast ve kaçış modu dahil 4 çok oyunculu mod. Bunların hepsi ve sadece bir denetleyiciye ihtiyacınız var. Benzersiz oyun: Taktikleri, şansın, şansın ve kaçak ve düşmanlarınızı manevra yapmasına dikkat edin. Onları öldür ya da kendilerini öldürmelerine yardım et. Tekrar Değeri: Kurul düzenleri rastgele üretilir, bu nedenle A.I. İlgili önyargılar ve zarlar, hiçbir iki oyun aynı olmayacak. Bırak / Çıkış Çok Oyunculu: Oh hayır! 8 oyuncu ile bir epik oyunun ortasında telefon görüşmesi! Tamam. Karakterinizi A.I.'ye değiştirebilirsiniz. Geçici olarak mod. Oyunu durdurmak zorunda değilsin. Çift tarzı: Oyunu kötü bir kötü zindanda oynayın ya da bir tavernada friendlier bir masa oyunu. Ruh halinize uygun iki görsel stil. Zindanı kontrol edin: Küçük kız kardeşiniz geldi ve bir epik maçın ortasına katılmak istiyor. Neden zindanı devralmasına izin vermiyorsun. Bu şekilde zaferinizi sağlamak için ona rüşvet verebilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Pentium I3 Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 460 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir doğrudan x ses kartı Ek notlar: Birlik temelli. Ölçeklenebilir performans böylece daha eski makineler iyi olabilir.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: i5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 560 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir doğrudan x ses kartı Ek notlar: Birlik temelli. Ölçeklenebilir performans
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
142
TELİF HAKKI İHLALİ