The Longest Road on Earth Full İndir Oyun indir

Dünyadaki en uzun yol full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dünyadaki en uzun yol - Soyulmuş mekanik ile düşünceli ve derinden kişisel bir başlık. Diyalog veya metin eksikliği, kendi anlatılarınızı ... ile oluşturmanıza olanak sağlar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BrainWash Gang, TLR Games

Publisher: RAW Fury

sürüm tarihi: 27 May, 2021

tür: macera, gündelik, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Bir şarkıda oynayın.

Dünyadaki en uzun yol, derinden kişisel ve meditatif bir anlatı unvanıdır. Soyulmuş mekaniğe ve hiçbir kelime içeren dört kısa hikayenin şarkılarında oynayın. Her hikaye yorumlamaya hazırdır - her karakter ve etrafındaki dünya için sizin içindeki hikaye yaşar?

, yirmi dörtten fazla orijinal, duygusal olarak yüklü şarkının, geliştiricilerden biri tarafından söylenen yirmi dörtten fazla, duygusal şarkı sözleri tarafından süpürülmesini sağlayın.

Dünyadaki en uzun yoldan aşağıya doğru yürüyerek sadece iki saat sürer ve her adımda değer.

Hayatın şarkıları

Yaşamın huzurunu ve sadeliğini arayan temalar ve sözleri olan orijinal, samimi bir film izi, her biletin dünyadaki en uzun yola çıkması için her biletine dahil edilmiştir. Olağanüstü olmayan duygular, duygular, durumlar ve algılar, bizi insanları, hikayelerimiz ve hayatımızı birbirimize nasıl paylaştığımız gibi tanımlar.

hatıraları uyandırdı

Günlük yaşamın özünü yakalayan ve hem anlamlı hem de sıradan anların anlık görüntülerini atla - hepsi nostaljik bir film müziğine ayarlandı. Diyalog veya metin, zamanın anlarını karakterlerle paylaşabileceğiniz ve yorumlarınızı oluşturmayacağınız anlamına gelmez. Tecrübe kısa olmasına rağmen (3 saatin altında) Dünyadaki en uzun yol, kendinizi karahindiba tohumları üflemek, deniz kabuklarını toplamak, kışın ilk gününde kızak, deniz kabukları, kızak toplama gibi küçük sevinçlerin güzelliğinde rahat bir battaniye gibi sarmanıza izin verir. Bir yaz gününde.

Sessiz, basit anlar

Dünyadaki en uzun yolda, deneyimi çözmek için hiçbir zorluk yok, seni cezalandırmak için başarısız oldu. Her yaştan, yetenek seviyeleri, bilinen dil veya arka planlar basit kontrollere ve rahat bir tempoya katılabilir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i3-7100, AMD FX-8100 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel UHD 630, GeForce GTX 275, Quadro 2000d veya eşdeğeri Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
269
TELİF HAKKI İHLALİ