The Lost Heir 3: Demon War Full İndir Oyun indir

Kayıp varis 3: Demon Savaşı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kayıp varis 3: Demon Savaşı - Epic Ortaçağ Fantasy Tale! Daria'nın tahtını üstlenin ve bu üç parçalı serilerin heyecan verici sonuçlarında ebeveynlerinin ölümünü intikamını kabul edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 17 Mar, 2017

tür: rpg, macera, metin tabanlı

Ramping Demon Horde'sini yen, Daria Krallığını kurtarın ve ebeveynlerinizin ölümünün bu destansı üç parçalı seri için heyecan verici sonuçta intikamını sürdürün! Decay, Dragon Knight Druid Druid, Dragon Knight'ın Druid, Druay Drug, Dragon Knight'ı da dahil olmak üzere düzeyindeki yeni prestij sınıflarından herhangi birine dokunarak ve hatta şeytan master olarak şeytanlarla mücadele edebileceğiniz tüm güçlere ihtiyacınız olacak.

Kayıp varisi 3: Demon Savaşı Mike Walter tarafından 250.000 kelimelik interaktif bir fantezi romandır - seçeneklerinizin hikayeyi kontrol ettiği yer. Oyun tamamen metin tabanlı - grafikler veya ses efektleri olmadan - ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

İhanetle yüz, romantizm, savaşta düşmanları savaş ve mahkemenin entrikalarını gezin. Daria Krallığı'nın kaderi senin elinde.

Anahtar fetürleri: Erkek ya da dişi, eşcinsel ya da düz olarak oynayın. Romantik çıkarları takip etmek, evlenmek, bir çocuğunuz var! Efsanevi büyülü eserler elde etmek. Yedi farklı sonlardan birine ulaşın! Daria Krallığına Barışı ve Uyumunu Geri Yükle ya da Dünyayı Kaosa Daldım, Seçim senin!

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
217
TELİF HAKKI İHLALİ