The Lost Legends of Redwall: The Scout Act II Full İndir Oyun indir

Redwall'ın kayıp efsaneleri: İzci Yasası II full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Redwall'un kayıp efsaneleri: İzci Yasası II - En çok satan Redwall kitaplarının dünyasında yer alan tuhaf bir bulmaca macerası oyunu. Bu ikinci bölümde, yenilginizi temizleyin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Soma Games

Publisher: Soma Games

Çıkış tarihi: 30 Nis, 2021

tür: macera, bulmaca, rpg

çılgınca popüler Redwall kitaplarının destansı, hikaye-zengin dünyasına adım atın. İzci, 2011'den bu yana ilk yeni Resmi Redwall hikayesi olan canlı karakterler, yüksek macera ve en önemlisi olan bir epizodik macera oyunudur. İkinci bölüm, "Wraith", Liam ve Sophia'nın umutsuzluğunun evlerinden öyküsünü anlatıyor. Korsan fareleri tarafından basılıyor. Gizemli ve tehlikeli kudunların ihtiyaç duydukları yardımı sunabileceği Winsome Wraith'a birlikte yarışıyorlar ... ya da durdukları yerleri öldürebilir.

Liam veya Sophia olarak oynamayı seçin, Lilygrove Scout Corps'in en yeni üyesi olan bir ormanlık rangers, toprağın korunmasıyla görevlendirilmiş ve antik Woodcraft yollarında eğitilmiş bir grup. Çevre yeterince tehlikelidir, ancak scummnout, cheesshiet ve kaptan kar gibi yaratıklar her biri adımlarınızı da gölgeleyin.

Ulive yapmak için tüm zekâ ve guile alacak!

Mekanik

"Scout, ACT 2", daha önce herhangi bir oyunun aksine, dinamik koku sisteminde yenilikçiliğe devam ediyor. Dinamik koku sistemi kapasitede iki katına çıkardı ve kokular, izleme, maskeleme ve daha fazlası ile birleşti.

Koku dışında, "İzci", her biri kendi hikayelerini, değerlerini ve motiflerini spor yapmak için hem arkadaş hem de düşmanla yaşıyor. Misyona öncelik verip vermeyeceklerine karar vermek, başkalarının kendileri için kalmasına ya da bir yardım pençesini ödünç vermek için zaman ayırmalarına kadar oyuncuya kalmıştır.

Diğer yeni özellikler, oyuncunun bölümden daha geniş olan bir komut dosyasına daha derinden daha da derinden daha derine dalmasını ve sevilen karakterlerin masallarına devam etmesine izin veren Wayglass, Slingshot ve Konuşma Sistemleri'ne büyük güncellemeler içerir. Yeni arkadaşlar ve düşmanları tanıtmak.

Sizin tarafınızdan cesaret, inanç ve arkadaşlarınızla, Lilygrove'un kaderi pençelerinizde durur.

Minimum: OS: Windows 10 (32 bit) İşlemci: Intel Core I3 - 2125 veya AMD FX-9800P (~ 4100 Passmark Puanı) 2 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 295 veya Radeon HD 4850 (~ 1000 Passmark Puanı) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 3630 veya AMD FX-8150 (~ 7600 Passmark Puanı) Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 470 veya Radeon HD 7850 (~ 3500 Passmark Puanı) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
175
TELİF HAKKI İHLALİ