The Maze Escaper Full İndir Oyun indir

Labirent kaçar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Labirent kaçar - ne zaman yavaşlama gücünüz varsa ve belirli bir süre için rakipsiz olursanız? Yetkilerinizi düşmanlara karşı kusursuz ve etkili bir şekilde kullanabilir misiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pritesh singh

Publisher: pritesh singh

Sürüm tarihi: 3 Ağu, 2020

tür: eylem, strateji, bulmaca, atıcı, hayatta kalma

Sevgili Gamers,

Bu zorluğu yenebilir misin?

Labirent kaçağı, her kararınızın, seçiminizin ve eylem konularında bir eylem, stratejik, puzzle oyunudur. Saati yavaşlatabilir ve belirli bir süre için yenilmez olabilirsiniz. Bununla birlikte, yetenekleriniz, bu oyunu daha zorlu ve eğlenceli hale getiren yeteneğinizi kullanmadan önce stratejinizi geliştirmenizi zorlayan bazı sınırlamalara sahiptir.

Bu oyunun ne sunması gerekiyor

Amacınız

Bakalım, bu mücadeleyi yenebilir misin? kaçabilir misin?

Labirent kaçar Özellikler:

zaman kontrolü - bu oyunu oynamaya daha ilginç ve neşeli kılan zamanı yavaşlatma yeteneğine sahipsiniz.

Yoğun oyun - oyunda daha ileri ve daha fazla hareket ederken, kaçmanın daha zorlaşacaktır.

Sonsuz labirentler - bu oyun, hayatta kalma modunda usule ilişkin üretilen labirentler sunarken labirentlerin eksikliği yoktur.

Anahtar fetürleri: Oynamak için eğlenceli, ancak kaçmak için benzersiz lazilerle zorlu ve yoğun bir oyun. Amacınızın mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak ve dünyadaki diğerleri ile rekabet etmek ve en iyi kurtulan hale gelerek dünyadaki diğerleriyle rekabet edin. Yeteneklerinizi etkin bir şekilde kullanarak labirentten hayatta kalmak ve başarılı bir şekilde kaçmak, temel hedefinizdir. Ancak, sadece zevk almak istiyorsanız, zaman yavaşlatma yeteneğinizi kullanın ve yavaş hareket halinde gerçekçi fiziksel vücut simülasyonunun keyfini çıkarın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64 bit) İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GT 710 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: (Yapılmayı önlemek için G-Sync'i kapatın)

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 (64 bit) İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 12 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: Gerçek zamanlı raytracing için, yetenekli GPU'ya ihtiyaç vardır (yapışmayı önlemek için G-Sync'i kapatın)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
173
TELİF HAKKI İHLALİ