The Metronomicon Full İndir Oyun indir

Metronomicon: Dans pisti full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Metronomicon: Dans pistini öldürün - Ritim rolü oyun oyunu; Müzik gücüyle en garip canavarlarla savaşın! Partinizi Seviyeniz ve Dans ederken dişlilerinizi yükseltin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Puuba

Publisher: Kasedo Games

sürüm tarihi: 29 Eylül 2016

tür: rpg, eylem

Güçlü olarak güçlendirilmiş bir kahraman ve kötü adamların renkli bir dökümüyle tam teşekküllü bir hikaye modunda ambalaj, Metronomicon, "Ritmik Savaş Sanatları" nın yeni mezun olan "ritmik savaş sanatları" ustasının bir partisinin kontrolünü ele geçirmenizi sağlar. çok sayıda dans-hareketsiz arkadaş. Farklı dört eşzamanlı kahraman kontrollü parça arasında geçiş yaparak, hareketlerinizin etkinliğini sağlama konusunda performans ve zamanlamanız, performansınızı ve zamanlamanızla birlikte çok çeşitli yetenekleri ve büyü, buff ve nükleerleri seçecek ve etkinleştirirsiniz. RPG ruhunda, karakterlerinizin istatistiklerini iyileştirmeniz, güçlü ekipmanı avlamak ve gerçek zamanlı olarak gerçek zamanlı olarak tank, şifa, cilalama ve hasarla ilgili sınıflar arasında geçiş yapmak için çok sayıda yeni öğrenilen yetenekleri birleştirmeniz gerekir.

Hash beni kardeşim!

#Metronomicon

"Glowstick'lerini chainmailimde aldın! Dubstep'imdeki ateş toplarınızı aldınız! " - Danny (Kurşun Dev)

Anahtar fetürleri: Tekrarlanabilirlik - Freeplay Mode, Sıra Yan Görevler ve Şeytani Bir Arena, oyunun harika film müziğini kendi hızınızda, farklı oyun seçenekleri ve karakter seçenekleri ile tekrar ziyaret etmenizi sağlar.

Minimum: OS: Windows 7, 8.1, 10 İşlemci: Intel Core I3 veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1GB, OpenGL 1.5+ Depolama: 2500 MB Mevcut Alan

Önerilen: Ek notlar: Bu oyun için aşağıdaki kontrol cihazlarını kullanabilirsiniz; M / K, Xbox 360 Denetleyicisi, Xbox One Controller, PS3 / PS4 Kontrolörleri, PS3 / 4 Rock Grubu Gitar, XB Rock Band Gitar, Özel "Metronomicon" Dans Pad, ayrıca USB Dans Pedlerinin Çoğu (Ne yazık ki) t hepsini test ettiler, böylece bunlar garanti yoktur)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
147
TELİF HAKKI İHLALİ