The MISSING: J.J. Macfield and the Island of Memories Full İndir (v19.11.2020) Oyun indir

Kayıp: J.J. Macfield ve Anılar Adası full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kayıp: J.J. Macfield ve Anılar Adası - J.J. Kamp gezisi sırasında kaybolan en iyi arkadaşını bulmak için Memoria Adası'nı Scours. En iyisini kurtarmak için ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: White Owls Inc.

Publisher: Arc System Works

sürüm tarihi: 11 Eki, 2018

tür: macera, eylem, korku, anime

"Kayıp - J.J." un benzersiz dünyasında hiç yaşamadınız gibi acı ve iyileşme hikayesini bekliyoruz. Macfield ve Anılar Adası - ".

Gizemli Ada'daki korkunç ölüm tuzağına rağmen, J.J. ölümden sonsuzca canlanabiliyor. Birçok tuzak ve hile, sadece bir demir topu tarafından vurulması gibi vücudunuza zarar vererek veya parçalanma gibi zarar verebilir. Çevrenize karşı dikkatli olun ve adanın içinden geçmek için geleneksel ve geleneksel olmayan yollar arayın.

Uzuvlarınızı kilo olarak kullanmanız veya daha küçük boşluklardan geçmek için kendinizi ikiye bölmeniz gerekebilir. Bazen, parçalanma, ezilmiş, üflenerek, yangınlara atlayarak, ırklar ve daha fazlası için kendi vücudunuzu feda ederek ipuçları bulabilirsiniz. Ancak, adanın içinden yolunuzu bulmak için gerektiği kadar kendini canlandırabildiğiniz kadar endişelenmeyin.

j.j. Kamp gezisi sırasında kaybolan en iyi arkadaşını bulmak için Memoria Adası'nı Scours. Bununla birlikte, bu ada bir kabus gibiydi: ölümcül yaralanmayı kaç kez sürdürdüğü önemli değil, ölebiliyordu ve bunun yerine kendini normale döndürebildi. J.j. Azanın derinliğine girer, çünkü bedeni vücudu sürükleyerek ağrıyı sürdürür.

uzuvlarını kırabilir, boynunu kırabilir, şiddetli yanıklardan geçebilir, ancak ... en iyi arkadaşını kurtarmak için, kendi bedenini ve hayatını doğrultusunda, sonsuz şekilde canlandırdığı için, sonsuz şekilde canlanıyor. Neden kaçırdı? Bu dünyada neler oluyor? Bu gizemlerin tümü, oyun temizlendiğinde ortaya çıkarılır.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit OS) İşlemci: Intel Core I-5 @ 2.4GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler 520 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: Realtek Yüksek Çözünürlüklü Ses Cihazı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 (64-bit OS) İşlemci: Intel Core I-7 @ 3.4GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1070 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: Realtek Yüksek Çözünürlüklü Ses Cihazı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
185
TELİF HAKKI İHLALİ