The Padre Full İndir Oyun indir

PADRE full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Padre, klasik korku oyunlarının köklerine dokunarak retro stilize bir 3D korku macera oyunu.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: shotgun ile pırıltılar

Publisher: feardemic

sürüm tarihi: 18 Nis, 2019

tür: eylem, macera, korku

Üzerinden gelmeyi beklemediğiniz şeytani bir gücün bilmecesini çözerek eksik bir kardinalin gizemini çözün. İç şeytanlarınızla yüzleşin ve ruhunuzu baştan çıkarırken kötülüğün gücüne kavuşun. Video oyundaki rahip referanslayan en uçlu, pop-kültür olarak oynayın ve en üst düzey bir oyunla yüzleşin, eğer melekleri bir nehir ağlarlar.

Padre, klasik korku oyunlarının köklerine dokunarak retro stilize 3d korku macera oyunudur. Karanlık ve çarpıcı atmosfer genellikle her zaman esprili padre'nin kötü mizahı tarafından kesilir. Beyinlerinizi zorlu bulmacaları çözmek için, aynı zamanda, kendinizin, kendinizi ve iyilik arasındaki son ve kötülük arasındaki sonsuz mücadeleyi çözmeye çalışırken, canavarlardan kurtulmak için BRAWN'lerinizi de kullanmanız gerekecektir. Yine de yorgun ol, yeterince zaman başarısız olursanız, sizin için kalıcı bir oyundur!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1 GB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
173
TELİF HAKKI İHLALİ