The Parenting Simulator Full İndir Oyun indir

ebeveynlik simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ebeveynlik Simülatörü - Bu, perili bir eve girmekten daha korkunç bir şey yaptığınız bir hikayedir, bir yabancı bir Horde'ye saldırmaktan daha tehlikelidir ve daha önemli ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 30 Eylül, 2019

tür: rahat, rpg, simülasyon, metin tabanlı

Bu, perili bir eve girmekten daha korkunç bir şey yaptığınız bir hikaye, bir yabancı bir Horde'ye saldırmaktan daha tehlikeli ve bir fantezi krallığını yönlendirmekten daha önemlidir. Yalnızsın, yeni doğan bebeğinizi işlevsel bir yetişkine dönüştürmelisiniz. Tiger annesi mi yoksa helikopter baba olacak mısın? Bir çocuğu, küçük bir sabrı ve çok fazla sevgi dışında, on sekiz yıllık mizah ve gönül yarası aracılığıyla kaldırabilir misiniz? Her yaştan potansiyel ebeveynler için tasarlanmış eğlenceli ve eşsiz bir deneyim!

Ebeveynlik Simülatörü, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Matt Simpson tarafından 189.000 kelime interaktif dilim ömrü bir romandır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Anahtar fetürleri: Dijital yavrularınızın hayatında hem büyük hem de küçük olaylara dokunmak için tasarlanmış 60'ın üzerinde sahneyi deneyimleyin. Lazımlık eğitiminin, kabadayıların ve korkunç sürüş testinin üstesinden gelmek! Doğumdan lise mezuniyetine giderken bir çocuğu yetiştiren vahşi duygusal rollercoaster'ı yaşayın. Hayatındaki ana rol modeli olun, yaptığınız her küçük şey, yıllar boyunca yansıtan sonuçları olabilir. Arkadaşlarınızla ve ailenizle olan ilişkileri koruyun ya da sizi ve küçük bir gönül yarası için sizi yedeklemek için köprülerinizi yakın. Çocuğunuzun büyümesini izleyin ve yaptığınız seçimlerden değiştirin. Çok sayıda olası sondan kim olduklarını öğrenin!

Minimum: OS: 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
204
TELİF HAKKI İHLALİ