The power of chaos Full İndir Oyun indir

Chaos Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kaosun gücü - Binyılın mührü çözüldü ve kötülük dünyaya geri döndü. Sadece kaosun gücüne sahip olanlar kötülüğü tekrar kapatabilir. Sen yaşayacaksın ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: ying liu, wei jin

Yayımcı: ying liu

sürüm tarihi: 7 Haz, 2019

tür: eylem, macera, rpg

Binyılın mührü çözüldü ve kötülük dünyaya geri döndü. Sadece kaosun gücüne sahip olanlar kötülüğü tekrar kapatabilir. Kötülükle bir macera yaşayacaksınız.

Oyun Giriş

"KAOS'un gücü", oyuncuların güçlerini geliştirmek için kaosun gücünü kazanmak için düşmanları öldürmesi gereken 2D platformlu bir atlama tipi oyunudur. Oyunda, tehlikeli seviyelerden geçmeniz ve final zaferini elde etmek için patronu öldürmeniz gerekir.

Oyunun saldırı modu normal saldırıya ve beceri saldırısına ayrılmıştır. Oyuncu, saldırı hasarını arttırmak için kaos kuvveti kullanabilir ve ayrıca yeni becerileri öğrenmek veya beceri efektlerini geliştirmek için kaos kullanabilir.

Oyun sırasında, oyuncu hazinesi göğsünü açarak veya patronu öldürerek kolları elde edebilir. Farklı kollar farklı özelliklere sahiptir ve oyuncu, kendisini birden çok kat arması ile donatabilir.

Ana özellikler

Oyunun ana karakteri havada olduğunda, rüzgarın (birikim darbesi) etkisini gerçekleştirebilir, rüzgarın etkisi hızla hareket edebilir ve düşman, sırasında otomatik olarak saldırır ve hızlı hareket.

Rüzgarın etkisi özel arazilerden geçebilir.

Rüzgarın etkisi düşmana hızla saldırabilir ve aynı zamanda düşmanın saldırı menzilini de hızlıca bırakabilir. Operasyonunuzun gökyüzünü kırmak için bunu çok iyi kullanın.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Core 2 Duo Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: Intel HD 4600 (AMD veya NVIDIA eşdeğeri) Depolama: 1500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
121
TELİF HAKKI İHLALİ