The Red Strings Club Full İndir Oyun indir

Kırmızı Dizeler Kulübü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Red Strings Club, seramik, bardalanan ve taklit eden insanları almak için kapsamlı, barış ve taklit eden kader ve mutlulukla ilgili siberpunk anlatı deneyimidir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dekolonstructiveam

Publisher: devolver digital

sürüm tarihi: 22 Oca, 2018

tür: macera, çıplaklık, nokta ve amp; Tıklayın, Bilim Kurgu

Red Strings Club, bir kurumsal komplou almak için seramik, barmenlik ve taklit eden insanların kapsamlı kullanımı, bardalanan ve taklit edilmeyen kader ve mutlulukla ilgili siberpunk anlatı deneyimidir.

Mesleki Alttruistic Corporation SuperContinent Ltd, sosyal ruh refahını serbest bırakmanın eşiğindedir: Depresyon, öfke ve toplumdan korkuları ortadan kaldıracak bir sistem. Bununla birlikte, bir klostest kulübünün barmen ve serbest bir hacker bu evrimi bir gelişme olarak değil, beyin yıkama olarak görmezler. İstenmeyen Şirket Çalışanları ve Rogue Empathy Android ile birlikte, DUO bu şemayı düşürmek için ellerinden geleni yapabilecekleri tüm dizeleri çekecek.

Cyberpunk Gerilim Anlatımı

Mutluluk ne anlama geldiğini ve hangi uzunlukların elde edilmesine izin verildiğine dair tartışırken, mutluluk dolu bir varoluş vaat eden gizemli bir kurumsal programı ortaya çıkarın.

Psikolojik Bartending

Müşterinizin 'ruh halini okuyun ve istediğiniz bilgileri toplamak için müşterinin duygularını manipüle etmek için mükemmel kokteyl'i karıştırın ve SuperContinent'in planlarını durdurma gündeminizi ilerletmek için.

genetik implant çömlekçiliği

Şirketin en etkili yöneticilerinin tutumunu ve yönünü değiştirmek için yüksek teknolojili bir tornada genetik implantları tasarlayın.

Vokal kurumsal casusluk

, sosyal ruh refahı projesindeki önemli rakamların sesini kabul edin ve planlarını açmak için telefonla birbirlerine karşı kendi motivasyonlarını oynarlar.

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 x 64 İşlemci: Intel Pentium D 915 (2800 MHz), AMD Athlon 64 4000+ (2600 MHz) veya eşdeğeri Bellek: 1 GB RAM Grafikler: GeForce 7600gs (256 MB) veya Radeon HD 2600 Pro (256 MB) Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
145
TELİF HAKKI İHLALİ