The Room Two Full İndir Oyun indir

oda iki full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İki kişilik eşsiz olaylar, sizi uzun zamandır unutulmuş bir crypt salonlarına götürür. Kaçışın tek yolu, bir taş kaide içinde kilitli yatıyor, bir notunuzla birlikte ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: FireProof Games

Publisher: fireproof games

sürüm tarihi: 5 Tem 2016

tür: bulmaca, macera, nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne, Korku

2014 yılında odanın serbest bırakılmasının ardından, yanmaz oyunlar eleştirel beğeni toplayan sekansı PC'ye getirmekten gurur duyuyor.

Oda iki, kendi benzersiz bulmaca oyununu önemli ölçüde genişletirken selefinin zaman kapasiteli yolculuğuna devam ediyor. Sadece "Olarak", zorlu gizem ve dokunsal keşiflerin zorlayıcı bir dünyasında bilinen bir kriptik harf izini takip edin.

Bu oda tam olarak gelişmiş HD versiyonu üzerinde gelişme iki, iki odanın mobil salınımından kısa bir süre sonra başlamış ve her seviye için daha ayrıntılı ortamlar yaratmayı ve her bir seviyenin yeniden oluşturulması ve yeniden yapılması Oyun.

Yanmaz Oyunlar, İngiltere'de Guildford'da çalışan küçük bir bağımsız ekiptir. İlk oyunumuzu Eylül 2012'de iPad'deki odayı kendi olarak yayınladık ve hem kritik başarı hem de yeni bulunan fan tabanımızı, birden fazla uluslararası ödülden bahsetmeyecek şekilde sersemliydik. Oda oyunları o zamandan beri hayatımızı değiştirdi ve umarım onları yapmaktan zevk aldığımız kadar oynamaktan zevk alırsınız.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM ile video kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
169
TELİF HAKKI İHLALİ