The Secret Order: Shadow Breach Full İndir Oyun indir

GİZLİ SİPARİŞ: Gölge Breach Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gizli Sipariş: Gölge Breach Collector's Edition - Güçlü kalıntıları koruyun ve nihai kötülüğü serbest bırakmaktan bir kitabın durdurulması!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Sunward oyunları gururla klasik macera serilerinde başka bir bölüm sunar!

Sarah Pennington tekrar geri döndü, eski bir gücü kapatan garip bir almanak araştırmaya yardımcı olmak için çağrıldı. Diğer güçlü eserler de açıklanıyor ve biri kendisini Sarah'a bağladığında, kendisini antik bir savaşta yakalanır, biri Almanacın nihayet açıldığında sonuçlandıracak biri. Sarah ve Müttefikleri Almanac'ı açılıştan durdurabilir mi, yoksa bu gerçekten dünyanın sonu mu? Bu cesur hidden-nesne bulmaca macera oyunu öğrenin!

Anahtar fetürleri: Bonus bölümündeki elemanların gücünü geri yükleyin! Onlara ustalaşana kadar hops ve mini oyunları tekrar oynatın. Özel duvar kağıtları, konsept sanat, müzik ve daha fazlası keyfini çıkarın! Birçok koleksiyon ve bulmak için morphing nesneleri! Başarı kazanın ve rozetlerin kilidini açın!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.4 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 2956 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
205
TELİF HAKKI İHLALİ