The Sims 3: Island Paradise Full İndir Oyun indir

Sims 3: Ada Paradise full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sims 3: Ada Paradise - Yeni maceralar, Sims'inizi güneşli kıyılarında ve bir adanın paradesine parıldayan suyunun altında bekliyor! Tropikal adaları keşfetmekten ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sims Studio

Publisher: elektronik sanatlar

sürüm tarihi: 25 Haz, 2013

Tür: Simülasyon

Yeni maceralar, Sims'inizi güneşli kıyılarında ve bir adanın paradesine parıldayan suyunun altında bekliyor! Beş yıldızlı bir tatil deneyimi yaratma tropikal adaları keşfetmekten, simsiniz unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya karar verebilir veya bu yeni ütopyada kendilerini yeni bir ev yapmaya karar verebilir. Deniz Sims, tamamen özelleştirilebilir ev teknelerinin dümenini bile alabilir ve adalar arasında yelken açabilir! Simleriniz suda olmayı tercih ederse, şnorkelle dalabilirler ve tüplü olarak okyanusun içinden geçebilirler. Kim bilir, batık hazinesini ortaya çıkarabilir ya da bir deniz kızı arkadaşı! Yenilikçi özelliklerle, Sims PC franchise'da ve karada ve denizde yeni olasılıkların dünyasında hiç görülmeden önce, SIM'leriniz kendi ada paradelerinin yararlarından yararlanacaktır.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Macera için yelken ayarlayın. Paddleboat veya Speedboat tarafından, SIMS'iniz artık yeni toprakları keşfetmek ve daha önce hiç olmadığı gibi, Ada'nın kendi işaretsiz adalarını keşfetmeleri için daha önce hiç keşfetmek için liman bırakabilirler. Landlubbers uygulanmamalıdır! Beş yıldızlı bir tesiste inşa et ve çalıştır. Aile dostu bir su kaydırağı ve büfe masaları, minimalist evler ile noktalı romantik bir geri çekilme veya sims karıştırıp flört edebileceği birden fazla havuz bar içeren bir single restoranı oluşturun. Olanaklarınızı seçin ve ince ayar yapın, fiyatlarınızı belirleyin, değerlendirmeleri yapın ve simolons-simoleons-in. Yıldız derecelendirmesi o kadar yüksek olursa, tesisiniz o kadar popüler olur! Hayat bir plajdır. Simsiniz şnorkel / tüplü dalıştaki becerilerini geliştirdiğinden, denizin altında hangi sürprizlerin beklendiğini görün. Sims, kendilerini yeni bir adanın kıyısında bulabilir veya batık veya gömülü hazineyi keşfetebilir.

Minimum: OS: OS: Windows XP (SP2), Windows Vista (SP1) veya Windows 7 İşlemci: KAZANAN: 2.0 GHz P4 işlemcisi veya XP / 2.4 GHz P4 işlemcisi veya Vista ve Windows 7 için eşdeğeri için eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler :: nvidia GeForce 6 serisi veya daha iyi ve tüm nvidia g, gt, GTS ve GTX video kartları. ATI RADEON ™ Series Card 9500 series veya daha iyi ve tüm ATI X, X1 ve HD video kartları; Intel® Graphics Media Accelerator (GMA): GMA 3 Serisi, GMA 4 Serisi. Lütfen GeForce 6100 ve 7100 kartlarının desteklenmediğini unutmayın.

Önerilen:
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
222
TELİF HAKKI İHLALİ