The Technician Full İndir Oyun indir

Teknisyen full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Teknisyen, güvenlik sistemleri yoluyla yolunuzu kesmek konusunda bir VR aksiyon bulmaca oyunudur. Genellikle vurulurken ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dumb oyun şirketi

Publisher: dumb oyun şirketi

sürüm tarihi: 10 Aralık, 2018

tür: eylem, vr

Teknisyen, güvenlik sistemleri yoluyla yolunuzu kesmek hakkında bir VR aksiyon bulmaca oyunudur. Genellikle vurulurken.

Devre bulmacalarıyla yolunuzu kırın, kesmek, çatlamak, lehimlemek ve mantık. Yine de dikkatli; Güvenlik Size ve Bypassing Systems, kapağın arkasında örderken daha kolay olmaz. Yanlış kabloyu geçin veya yanlış anahtarı çevirin ve devredeki bekçi köpeği yalnızca silahlı yanıtı daha agresif hale getirir.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Frantic, Basınçlı Bulmaca Çözme - Hacker kapıyı açmaya ve hepsini dışarı çıkarırken, çetenin tüm kötü adamları tuttuğu her eylem filminde o sahneyi bilirsiniz. Umarım öyleyse, çünkü burada yapmaya çalıştığım şey bu. Sürükleyici, fizik tabanlı etkileşimler - VR eğlenceli ve fizikseldir; Sadece kabloları takmak ve atma anahtarları iyi hissedebilir ve çocuk atmanız için çok fazla anahtar var. Morrre - Henüz erken ve buradan nereye gideceğimizi kim biliyor. Forumlara atla ve ne düşündüğünü bana bildirin!

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 970 Eşdeğeri veya Daha İyi Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7-6700K Eşdeğer veya daha iyi Grafikler: NVIDIA GeForce 1070 Eşdeğeri veya Daha İyi Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
169
TELİF HAKKI İHLALİ