The Treasures of Montezuma 4 Full İndir Oyun indir

Montezuma 4 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Montezuma 4'ün hazineleri - tanrıların güçlerini serbest bırakın ve Montezuma 4'ün hazinelerinde kaderinizi yerine getirin! Bu yeni maç-üç oyun gizem ve heyecanı ile taşıyor!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: alawar entertainment

Publisher: Buka Entertainment

sürüm tarihi: 9 Eki, 2013

tür: casual, macera, bulmaca

Tanrıların güçlerini serbest bırakın ve kaderinizi Montezuma 4 hazinelerinde yerine getirin! Bu yeni kiremit eşleştirme puzzle oyunu gizem ve heyecan ile taşıyor! Antik bir sırrı ortaya çıkarmak için bir Aztek mahvolusuna seyahat eden Anna'nın hikayesini takip edin. Yolculuk tonlarca, üç yeni oyun modu ve asla unutmayacağınız bir epik patron savaşı ile yüklenir!

Oynamak için üç yeni oyun moduyla, ormandaki yolculuğunuz bir süre geçecek! Bu yolculukta yalnız değilsin - güçlü totemler senin avantajında ​​güçlü sihirlerini açığa çıkarmak için size yardımcı olacak! Her maceracı kendi ibadet ve güç yerine getirme yeri olacak - yükseltebileceğiniz ve büyüyebileceğiniz Ziggurat. Tanrıların gizli güçlerini öğrenin, karakterinizi 100 seviyeye kadar yükseltin ve yol boyunca yapabileceğiniz her başarıyı kaplayın! İmparator Montezuma'nın sırlarının kilidini aç!

Anahtar fetürleri: Üç yeni oyun modu 98 Hikaye Modu Seviyeleri ve 69 Görev Modu Seviyeleri Hikaye modunda epik patron savaşı Yedi Güçlü Totem ve Sekiz Eşsiz Bonus Ziggurat inşa et ve süsle Karakterinizi 100 seviyesine yükseltin Oyun içi başarıların tonları

Minimum: OS: XP / Vista / 7/8 İşlemci: 2.2 GHz işlemci Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX uyumlu 128 MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
156
TELİF HAKKI İHLALİ