The Twelve Trials Full İndir Oyun indir

On iki deneme full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. On iki deneme süresi - Tanrılar tarafından on iki denemelerine katılmak için çağrılan, yaşınızın en büyük kahramanlarından bazılarına karşı karşıya. Mütevazi kökenlerden geliyor ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 27 Eyl, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Tanrılar tarafından on iki denemelerine katılmak için çağrılan, yaşınızın en büyük kahramanlarından bazılarına karşı karşıya gelin. Mütevazi kökenlerden geliyor ve küçük bir tarım köyünden hoşlanıyor, tanrısallığa layık bir şekilde kendini kanıtlamak zorunda kalacaksın.

On iki deneme, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Douglas Dicicco tarafından 160.000 kelimelik interaktif bir fantezi romanıdır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

On iki denemeyi tamamlayın ve bir tanrı olun!

Anahtar fetürleri: Erkek, kadın veya ikili olmayan olarak oynayın. Dragons ve diğer canavarları kasın ya da zekâ. Romantik bir dev, bir kraliçe, bir muse ve diğerleri. Ezilen bir adada bir devrim kurşun. Uzak bir kolonide açlıktan köylüler için umut bulun.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
222
TELİF HAKKI İHLALİ