The Valley In My Mind Full İndir Oyun indir

Aklımdaki vadi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aklımdaki vadi - çeşitli eşsiz ortamı keşfedin ve hayatınızla kaçmak için mücadele edin! Garip bir alemde uyandıktan sonra, gizli geçmişinizi ortaya çıkarmanız ve oyuna girmelisiniz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Genel oyun Studios LLC

Publisher: Genel oyun Studios LLC

sürüm tarihi: 22 Aralık, 2017

tür: eylem, gündelik

Birkaç gizemli ve kırılmış durumda dünyayı keşfedin!

Kendinizi yalnızca ellerinizle ve sizi görmek için Wits'inizle bilinmeyen bir alemin içine düştüğünü buluyorsunuz. İleri yol açan anahtarları bulmak için garip bir bölge gezinin. Antik portalları, sizi çevreleyen ve eve yol açan tehlikelerden kaçmak için kullanın.

hayatta kalmak için mücadele!

Hayatta kalma için devam eden bir mücadelede kırıcı ölümsüz ve diğer kısır canavarların ordilerini katletir. Hayatta olduğu gibi, sadece ev yapma şansın var - mücadeleye bağlı mısın?

Gizli geçmişinizi ortaya çıkarın!

Geçmişinizden gerçeği ortaya çıkarmak için dağınık belgeleri arayın. Her yere baktığınızdan emin olun, çünkü dövülmüş yolda bulunmazlar. Ne olduğunu, neden burada olduğunuzu ve kimin sorumlu olduğunu öğrenin!

Hayatta kalmak için araçlarınızı hazırlayın!

Zafer yolunuzu geliştirmek için dünyada dağılan çeşitli silahları, cephane, yükseltme parçalarını ve kalıntılarını bulun! Oranları bile güçlü yükseltme ve kişisel savunmalar yapmak için kamp ateşi bulun.

Yoğun engellerin üstesinden gelmek için ölüm savunma güçlerinizi serbest bırakın!

Size yerleştirilen lanetten yararlanmak için eski sunağı etkinleştirin. Zaman sunağını bulun ve zafer sağlamak için görünmez yolları ortaya çıkarın!

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yüksek İşlemci: Intel I3 veya eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafik: GTX 660 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3300 MB Mevcut alan Ses kartı: n / a

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yüksek İşlemci: Intel I5 2500 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 760 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3300 MB Mevcut Alan Ses kartı: n / a
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
135
TELİF HAKKI İHLALİ