The Wardrobe – Even Better Edition Full İndir Oyun indir

gardırop - daha iyi bir baskı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gardırop - daha iyi baskı - 'Monkey Island', 'Tentacle'ın Günü', 'Tony Touch' ve 'Sam & Amp; Amp; Max: yola çıkın ', ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: c.i.n.i.c. Oyunlar

Publisher: gamera interactive

sürüm tarihi: 15 Şub, 2017

tür: macera, nokta ve amp; Tıklayın, Korku

Hepsi beş yıl önce, Ronald ve en iyi arkadaşı sıska tarafından düzenlenen bir piknik sırasında oldu.

İşler iyi gidiyordu, Ronald, sıskından ve onun için bir tane için iki küçük erik çekti. Eriklere ölümcül alerjisini bilmemek, sıska yemek yemekten iki kez düşünmedi ve hemen ani ölümüne neden olan anafilaktik şoka girdi. Ronald kaçtı, korktu.

Uyandığında Sıska, bir iskelet olacağını ve Ronald'ın yatak odası gardırobunda sonsuza dek yaşayabildiğini keşfetti. O zamandan beri, Sıska, Ronald'ı sürekli olarak, bilgisi olmadan izledi ... ama şimdi işler değişecek! En iyi arkadaşının ruhunu ebedi lanetten kurtarmak için, sıska kendini ortaya çıkarmak zorunda kalacak ve Ronald'ın 'suçunu' itiraf etmeye zorlanacak. Hiç basit bir zorluk değil!

görsel olarak zengin bir 2D point & amp; POP kültürüne sayısız referansla haraç ödeyen macera oyunu tıklayın.

'Monkey Island', 'Tentacle'ın Günü', 'Tony Touch' ve 'Sam & Amp; Max: Yolu'nu vurdu ', oyun güçlü bir mizah duygusu var, ancak olgun ve politik olmayan temalarla uğraşmak konusunda utangaç değil.

40'tan fazla elle gösterilen ve dijital olarak renkli konumlar, 70'den fazla karakterle doldurulmuş ve onlarca bulmaca ile zenginleştirilmiş.

Her bir sıcak nokta için dört tür eylem (bak, alma, kullanma, kullanma ve konuşun) ve birden fazla seçenekli diyaloglar (ve denemek için komik cevaplarla dolu)!

Sıska olarak, en iyi arkadaşının ruhunu ebedi lanetlemeden kurtarmak için her şeyi yapmaya istekli olan bir şey yapmaya istekli olan sıska, bir genç iskelet olarak oynayın!

düzinelerce zeki bulmacalar ve toplamak için birçok envanter nesnesi!

Minimum: OS: Windows 7 64-bit İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: ATI Radeon HD 3400 Serisi, En az 512 MB VRAM ile GeForce 9400 Serisi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0c En son sürücülere sahip uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 64-bit İşlemci: 2.6 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 3 GB RAM Grafikler: ATI Radeon HD 4500 Serisi, GeForce 9400 GT veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0c En son sürücülere sahip uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
142
TELİF HAKKI İHLALİ