Theatre of War 3: Korea Full İndir Oyun indir

Savaş Tiyatrosu 3: Kore full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SAW Tiyatrosu 3: Kore - Unutulan Savaş olarak da bilinen Kore Savaşı'nın ilk sıcak savaşının ilk sıcak savaşının olaylarını tekrar oynatın. Oyuncular iki kampanyada yer alacak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 1C eğlence

Publisher: 1c entertainment

sürüm tarihi: 24 Mar, 2011

tür: strateji, rts

Unutulmuş Savaş olarak da bilinen Kore Savaşı'nın ilk sıcak savaşının ilk sıcak savaşının olaylarını tekrar oynatın. Oyuncular, her ikisi de 1950'lerde belirlenen iki kampanyaya katılacaklar: Kuzey Koreli (25 Haziran - 20 Ağustos) ve Amerikalı (15 Eylül - 8 Ekim).

Bu başlıkta taktiksel nişan uzmanları becerilerini yeni bir stratejik düzeyde test edebilir. Kuvvetlerinizi Koreli Yarımadası'nın tamamında hareket ettirin, rezervleri yönetin, yakıt ve cephane malzemeleri. Savaş Tiyatrosu'ndaki taktik savaşlar: Kore stratejik duruma göre üretilir.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Yeni bir stratejik mod, taktik savaşların deneyimini büyük ölçüde arttırır Doğrusal olmayan dinamik kampanyalar, seri için bir ilk "What-if" senaryoları oluşturmak için ek SSCB fraksiyonu olan kampanya üreteci Doğru piyade mücadelesi simülasyonu için benzersiz peyzaj modelleme Çok sayıda yeni topçu, zırh ve havacılık birimleri, örn. nakliye helikopterleri Bireysel askerler üzerinde takımlar üzerinde daha fazla odaklanan kontrol sistemi güncellendi Mühendis Kolordu: Gerçek Zamanlı Madencilik ve Demining Otantik Kore manzara ve mimarinin detaylı çoğaltılması Toplam daldırma için yeni dürbün görünüm özelliği

Minimum OS: Windows XP veya Vista İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon64 x2 2,4GHz veya daha iyisi ile Bellek: 2GB Grafik: NVIDIA GEFORCE 6600 veya ATI RADEON X800, 256MB RAM veya daha iyisi ile DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 2GB Diğer: Yüksek hızlı kablo bağlantısı önerilir. Oyun, mobil grafik yonga setleri üzerinde çalışacak garanti edilmez.

Önerilen OS: 64-bit Windows Vista veya Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo ve üstü veya AMD Phenom II (3GHz veya daha iyi) Bellek: 4GB Grafik: NVIDIA GeForce 8800 veya AMD Radeon HD 4850 ile 512 MB RAM veya daha iyi DirectX®: Sabit Disk: 2GB Diğer: Yüksek hızlı kablo bağlantısı önerilir. Oyun, mobil grafik yonga setleri üzerinde çalışacak garanti edilmez.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
240
TELİF HAKKI İHLALİ