Third Crisis Full İndir Oyun indir

Üçüncü kriz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Üçüncü kriz, vibe olarak bilinen maceracıyı ve kahramanı takip eden bir yetişkin taktik-rpg'dir. Gönderimin mutluluğuna yaptığı ya da cinsel çekiciliğini kullanırsa ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: anduo oyunları

Publisher: anduo oyunları

Çıkış tarihi: 24 Nis, 2020

tür: macera, rpg, çıplaklık, gündelik, anime

Üçüncü kriz, vibe olarak bilinen maceracı ve kahramanı takip eden bir yetişkin taktik-rpg'dir. Bir görevin yanlış gittikten sonra, Carceburg'un şehvetli bir kasabasında yeni yaşam tarzını ayarlamak zorunda kaldı. Gönderimin mutluluğuna giden ya da cinsel çekiciliğini kullanıp savaş alanındaki avantajını kullanıp kullanmadığı, hepsi size kalmış!

Sevimli karakterler

Hikayeyi oynadığınız gibi, sizi destekleyecek veya yolculuğunuzda sizi destekleyecek büyük bir karakterlerle karşılaşacaksınız. Onları da becerebilirsiniz.

Taktikler Savaşı

Dönüş tabanlı bir taktik savaş sistemi kullanarak düşmanlarınıza karşı savaşın. Mücadelede bir avantaj elde etmek için konumlandırmayı kullanın!

Düşünceli diyalog

Hepsiyle karşılaştığınız karakterler genellikle yukarıda gösterildiği gibi tabloya getirmek için derin ve felsefi bir şey var.

Galeri

Dünyanın dört bir yanındaki pinupları bulun ve toplayın ve galeride onları görün. Seks sahnelerini tekrar oynatabilir ve buradan kıyafetlerinden veya kıyafetsiz karakterleri görüntüleyebilirsiniz!

Minimum: OS: Windows 7 ve Windows 10. İş istasyonu, dizüstü bilgisayar ve tablet form faktörleri, emülasyon veya uyumluluk katmanı olmadan cihazda çalışan faktörler. İşlemci: X86, X64 SSE2 talimat seti desteği ile mimarisi. Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX10, DX11, DX12 yetenekli. Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
186
TELİF HAKKI İHLALİ