Third Front: WWII Full İndir Oyun indir

Üçüncü Ön: İkinci Dünya Savaşı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Üçüncü Ön: İkinci Dünya Savaşı - Tarihi yeniden yazmaya ve ulusun hükümdarı rolünü üstlenmeye hazır mısın? Taktikler ve strateji bilgisinizi gösterin, bir başımın komutanı olun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hamsters oyun

Publisher: hamsters oyun

sürüm tarihi: 6 Nis, 2018

tür: strateji, dönüş tabanlı

Hiç geçmişi yeniden yazmak istediniz mi? Milletlerin hükümdarı rolünü üstlenmeye ve milyonlarca insanın kaderleri için sorumluluk almaya hazır mısınız?

Bu oyun, kendinizi bir dahi taktikçi ve büyük bir ordu şefi komutanı olarak gösterme fırsatı verecektir!

Müttefikler, düşmanlarınızı yenmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Göreviniz sadece şehirleri ele geçirmek ve gelişmelerine dikkat etmek, aynı zamanda şehirleri savunmak, çünkü düşman sürekli savunmayı ihlal etmeye çalışacak!

Neyin başarıldığını asla durdurmayın! Düşmanın toplam yenilgisinden sonra kendinizi bir bölgeye sınırlamayın. Eski müttefiklerinize saldırın ve dünyayı yönetmeye layık olduğunuzu kanıtlayın!

Üç ulus arasından seçim yapın - SSCB, Almanya ve Müttefikler - ve her biri için yolunuzu açın.

Kendi ordunuzu kendiniz oluşturun! Yeni ve yeni fırsatları keşfedin, sadece piyadeleri ve tankları değil, aynı zamanda bir savaş gemisi filosunun yapımını yönetin, savaşçıların yaratılmasına ve çok daha fazlasına neden olur! Şehirlerinizin savunmasını unutmayın - kendinize bir hendek kazın ve Çek kirpi kurmanız için kendinize karar verin. Hangi şehrin düşmanlarınız için nöbet edilemez bir kale olacağı ve düşmanı tam olarak nereye gireceğinizi seçin. Savaşı tamamen kontrol ediyorsun ve birliklerinizi nasıl atılacağına karar vermek size kalmış.

Bölgenizi korumanın yanı sıra, genellikle düşman sabotajlarıyla yüzleşecek ve casuslardan nasıl kurtulacağınız hakkında dikkatlice düşüneceksiniz.

Kim olacaksın: vatanını ya da zorbalıklarını önemseyen bir liberator, sadece daha büyük bir bölgeyi işgal etmek için her şeye hazır mısın?

oyalanmayın ve kendi elinizde güç dizginlerini tutmayın!

Kendi hikayeni yaz!

Minimum: OS: Windows XP (SP2) + İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX® 9 uyumlu grafik kartı Depolama: 275 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP (SP2) + İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX® 9 uyumlu grafik kartı Depolama: 290 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
239
TELİF HAKKI İHLALİ