This Is the Police Full İndir (v1.1.3.0) Oyun indir

Bu, direk indir ve torrentte polis full ücretsiz indir PC oyunu. Bu polis, drenajı saran bir şehirde yer alan bir strateji / macera oyunudur. Gritty Polis Chief Jack Boyd'un rolünü alarak, derin bir suç hikayesine dalacaksınız.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Silahlı Studio

Publisher: THQ Nordic

sürüm tarihi: 2 Ağu, 2016

tür: strateji, yönetim, simülasyon, macera, olgun, görsel roman, çıplaklık

derin bir yolsuzluk hikayesi, suç ve entrika içine dalın. Gritty Polis Chief Jack Boyd'un rolünü üstlenin ve drenajı saran bir şehir olan Freeburg'un çirkin borsası ile yüz yüze gelin. Jack, emekliliğine güzel bir fatura yığını ile ulaşacak mı, yoksa kırılacak mı?

Personelinizi yönetin, acil durumlara cevap verin ve kaosun eşiğindeki bir şehirdeki suçları araştırın. Mafya yeraltı dünyası, belediye başkanı her durumu siyasi avantajını sömürmeye hazır olsa bile, pençelerini hiç şehre daha derinlemesine batıyor.

ortaya çıktığı gibi her duruma yaklaşımınızı seçin. Bazen bir suç mahallinde gelişmekte olan bir krize cevap vereceksiniz ya da Freeburg'un suç patronlarıyla müzakere edersiniz. Bazen kendinizi basın odasında kaçmakta, hatta tanık kutusundaki ara sıra çapraz muayeneyi göreceksiniz. Bu basınçlı tencereyi patlamasını engelleyebilir misin, en azından güzel bir emeklilik yuvası yumurtasını uzaklaştıracak kadar uzun süredir?

Anahtar fetürleri: Göreviniz açık: Jack Boyd'un emekliliğe ulaşmadan önce 180 gün içinde 500.000 $ kazanın. Nasıl? Sana bağlı! Kararlar kararlar! Bu polis, tamamen karanlık bir hikaye ve nasıl tepki verdiğiniz şeydir. Ne karar verirsen, seçimleriniz oyunu etkileyecek - ve Jack Boyd'un kaderi. İyi, kötü ve çirkin? Freeburg'un polis departmanı şefi, her türlü insanla ilgileniyor. Kötü adamları bulmak size kalmış ve onlarla nasıl başa çıkılacağınıza karar verin. Görevlerini yerine getirmek. Freeburg PD başkanı olarak, Jack her gün her türlü zorlukla ilgilenir: acil durumlara cevap vermek, memurlarını yönetmek, ofisleri şehir salonuna ve bozuk bir belediye başkanı ve çok daha fazlası. Soruşturmaları çözmek ve Freeburg'un ceza çetelerine karşı kanıt toplayın. Şehrin rakip güçleri ile uğraşmak. Herkes size iyilik sunar ve her biri bir fiyata gelir.

Minimum: OS: Windows XP 32 İşlemci: Çift Çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD3000 veya Similiar DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Dört Çekirdekli CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 560 veya daha yüksek, AMD Radeon HD 5800 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
181
TELİF HAKKI İHLALİ