Timber and Stone Full İndir (v1.7.1) Oyun indir

kereste ve taş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kereste ve taş bir prosedürlü şehir bina oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: strateji, sağkalım

Timber ve Stone, Gadiler tarafından Robert, LLC tarafından geliştirilmiştir ve yayınlandı. 20 Eki, 2015'te piyasaya sürüldü.

Kereste ve taş bir ortaçağ fantezi dünyasında yer alan prosedürel bir şehir bina oyunudur.

Toplamak ve zanaat, kereste ve taş gerçek zamanlı bir strateji oyunu, ancak çok daha derin ve karmaşıklığa sahip olması için yüzlerce kaynağa sahip. Bu kaynakları toplarken ve üretirken uyanık kalmalısınız, her tepenin üzerinde tehlike var ve savunmalarınızı ihmal etmek için ceza var.

Kereste ve taş, savaş, kale savunması ve Seige'ye güçlü bir vurgu sergiler. Hepsi iş gücünüzü yiyecek, giyim, silah, zırh ve güvenli duvarlarla sürdürmenizi gerektiren. Kereste ve taş geliştirirken amaç, RogueliTes'i zorluk ve randomizasyon açısından rakip veren bir şehir binası oyunu sağlamaktır. Oyuna usule göre oluşturulan bir arazi ile başlarsınız ve küçük bir grup işçi ve kaynaklar verilir. Hayatta kalmak için, yiyecek ve yapı malzemeleri toplamanız gerekir. Size daha fazla servet, Goblin orduları ve ölümsüz orduları emanet eden goblin orduları ve nekromanycıları maruz kalarak daha fazla belirleneceksiniz.

Minimum:

156
TELİF HAKKI İHLALİ