TINY METAL Full İndir (v1.1.0) Oyun indir

minik metal full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tiny Metal - Zanaat benzersiz stratejiler ve düşmanlarınızı Tiny Metal, dönüş tabanlı bir Japon Wargame! Yeni taktiksel seçeneklerle, 16'dan fazla taktiksel olarak düzenleyeceksiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Area 35

Publisher: Sony Music Entertainment (Japan) Inc. /

sürüm tarihi: 21 Aralık, 2017

tür: strateji, anime

Tiny Metal'deki Savaş, Japon Arcade Savaşı Gaming'in canlanması!

sıra tabanlı taktiklerin altın çağı, farklı bir Japon lezzetiyle döner. Siyasi entrika ve kişisel çatışmalarla dolu bir hikaye, Artemesian kralının suikastını takip ediyor. Piyade cihazınıza komut verin, tankları çıkarın ve düşmanlarınıza karşı kesin hızlı intikam için gökyüzüne girin. Artemesia siparişlerinizi bekliyor!

Geçmişin sıra tabanlı strateji oyunlarından esinlenerek, minik metal, klasik Japon Savaşı oyunlarının ince bir şekilde honlanmış bir oyununu alır ve büyük grafikler, 15 benzersiz birim ve hiç görülmeyen oyun mekaniği olan modern çağlara getirir. Küçük metal, bir çocuk olarak sahip olmanızı dilediğiniz Japon Arcade Savaş oyunudur.

Birimlerini zafer kazanmaya karşı zafer kazanmaya emrettikçe Artemisian Teğmen Nathan Gries olarak oynayın. Çeşitli fraksiyonlar, birimler ve 20 saatlik tek oyunculu kampanya oyununda yeteneklerle çeşitli arkadaşlar ve düşmanlar olacak. Oyuncular, farklı arazileri, saldırıların konumlandırılması ve stratejik ilerlemeleri ve savunmalarını dikkatlice düşünmeleri gerekecektir.

Nathan Gries

Teğmen Nathan Gries, bir askeri soy bir ailesinden selamlar. Babası Nathan hala gençken son savaşta öldü. Col. Lindberg, Nathan'ın babasının bir arkadaşıydı ve Nathan'a rehberlik etmeye geldi. Nathan, ümit verici bir gelecek ve asil niyetiyle aynı olan üstleri ve akranları tarafından görülüyor ... Nathan bir model memuru olmasına rağmen, deneyim eksikliği, sömürülebildiği durumlara yol açabilir.

Wolfram

Komutan Wolfram, şiddetli, stratejik, bağımsız, iş fikirli bir asker ve beyaz dişlerin lideri. Daha önceki Artemisia / Zipang Savaşı'ndaki erkek kardeşini kaybetti. Aptalca, onun için çok az bakan bir millet için savaştı. Hangisi alakasız. Daha büyük bir nedenle savaştığına inanmaktan öldü. Asla aynı hatayı yapmayı yemin etti. Wolfram, karlı olan herhangi bir işi alacak, ancak birinin kolunu ne olabileceğini asla bilemez ...

Minimum: OS: Windows 7 32-bit veya daha yeni İşlemci: Intel Core 2 Quad @ 2.80 GHz / AMD Athlon II X4 @ 3.10 GHz Bellek: 3 GB RAM Grafikler: ATI Radeon HD 5770 veya NVIDIA GeForce GTS450 ile 1GB VRAM Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: HD dönemi AMD GPU'ların kullanıcıları, AMD Radeon Software Crimson Edition Beta'yı yüklemelidir.

Önerilen: OS: Windows 7 32-bit veya daha yeni İşlemci: Intel I3-2100 @ 3.10 GHz / AMD Phenom II X4 @ 3.10 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM ile Radeon HD 6850 veya NVIDIA GeForce GTX 560 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: HD dönemi AMD GPU'ların kullanıcıları, AMD Radeon Software Crimson Edition Beta'yı yüklemelidir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ