Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory Full İndir Oyun indir

Tom Clancy'nin Spinter Cell Chaos Theory® Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tom Clancy'nin Spinter Cell Chaos Theory® - Yıl 2008. Citywide Blackouts ... Borsa Sabotage ... Ulusal Savunma Sistemlerinin Elektronik Kaçırması ... Bu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ubisoft Montreal

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 29 Mar, 2005

tür: eylem, atıcı, macera

Yıl 2008.

Citywide Blackouts ... Borsa Sabotage ... Ulusal Savunma Sistemlerinin Elektronik Kaçırması ... Bu bilgi savaşıdır.

Bu saldırıları önlemek için, operatörler düşmanca bölgeye derinlemesine sızmalı ve her zamankinden daha fazla düşman askerlerine daha yakın, eleştirel zeka toplar.

NSA'nın en seçkin Black-Ops ajanı olan Sam Fisher'sınız. Görevinize ulaşmak için yakın aralıktan öldürecek, savaş bıçağınıza saldırır, prototip kara savaşçısı tüfeğiyle ateş edip, ters boyun kırılması gibi radikal bastırma tekniklerini kullanın. Ayrıca, ekip çalışmasının nihai silah olduğu kooperatifli çok oyunculu infiltrasyon görevlerini üstlenin.

Düşman geliştikçe, sen de yapmalısınız.

Ölümcül çeviklik - atletik hamleler, gizli hareketler, gizli hareketler dahil olmak üzere inanılmaz derecede eksiksiz ve sıvı çeşitli hamleler.

Yarının gerçek silahları - bıçaktan deneysel kara savaşçısı sistemine en eksiksiz silah ve gadget'ların cephanesi.

Gerçek kadar iyi - görülmemiş grafik teknolojisi, henüz herhangi bir sistemde en iyi görselleri sunar. Rag bebek fiziği, partikül efektleri ve çevre ile mükemmel etkileşim sağlayan gelişmiş fizik motoru.

Ultimate Challenge - Kişisel özellikleri olan Akıllı AI, NPC'lerin tam ortamların farkında olduğu ve geçmiş olayları hatırladığı doğal davranışlar.

şaşırtıcı tekrarlanabilirlik - çok yollu ve isteğe bağlı ikincil amaçlarla tamamen açık seviye tasarımı.

Co-Op Stealth - Arkadaşlarınızla çok oyunculu oynayın ve infiltrasyonunuzu tamamen yeni bir çok oyunculu zorluğunda koordine edin.

Lütfen Ağustos 2016'dan itibaren, bu oyunun çevrimiçi özelliklerinin artık desteklenmemesini unutmayın. Çok oyunculu mod / kooperatif moduna artık erişilemez.

Desteklenen OS: Microsoft Windows® 2000 / XP İşlemci: Intel Pentium III veya AMD Athlon, 1.4 GHz (Pentium IV veya Athlon 2.2 GHz önerilir) Sistem Belleği: 256 MB RAM veya üstü (512 MB önerilir) Ekran Kartı: 64 MB DirectX 9.0C uyumlu grafik kartı (128 MB önerilir) Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı (EAX 2.0 veya daha yüksek önerilir) DirectX sürümü: DirectX® sürüm 9.0C veya daha yüksek Sabit Disk: 4 GB mevcut sabit disk alanı Desteklenen çevre birimleri: Windows uyumlu fare ve klavye, solo ve kooperatif modları için joystick Çok oyun: 64 kbps veri aktarımı yükleme oranı ile geniş bant (128 Kbps önerilir) NOT: En güncel minimum gereksinim listesi için, lütfen bu oyun için SSS'ü ziyaret edin Destek web sitemizde: http://support.ubi.com.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
219
TELİF HAKKI İHLALİ