Toonstruck Full İndir Oyun indir

toonstruck full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Toonstruck, canlı aksiyon, hücre animasyonunu ve tüm yıldız oyuncularını birleştiriyor: Christopher Lloyd, Ben Stein, Dan Castellaganeta, Tim Curry ve Dom Deluise, Kaçırılmayan Bir Macera için ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Burst

Publisher: Interplay Entertainment Corp.

sürüm tarihi: 15 Kas, 2016

tür: macera, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca

akıllıca bir kelime: bir örs daha iyi paket

Drew Blanc, kabarık kabarık Bun Bun Show'un animatörü. Hayat, planladığın gibi tam olarak çıkmadı. Patronun, Schmalz, senin için var. Yaratıcılığın kasaba terk etti. Ve sadece daha da kötüleşemeyeceğini düşündüğün zaman ... yapar. Elektronikleri içeren bir ucube kazası (sorma), kendi karikatür yarattıklarınızın hitap ettiğini ve bulanık ve bulanık olmayan dünyasına baş döndürür.

Eve dönmek için, sizi çözmeden önce bu loony topraklarının sırlarını çözmeniz gerekir. Akıllı dementeli palyaçolar, dışarı şok kızartıcı hayvancılık ve şeytani sayım nefarious dışında dışarı! Birini patlayan bir Türkiye'ye gönder. Palyaço işkence balon hayvanlarını vurmak. Ve eğer herhangi bir enerjiniz varsa, iyi ve kötülüğün karikatür güçleri arasındaki her bir savaşın önlenmesini deneyin.

Toonstruck Yıldız Christopher Lloyd ve Özellikleri Ben Stein, ayrıca Tim Curry, Dan Castellaganeta ve Dom Deluise'in ses yeteneklerinin yanı sıra!

Minimum: OS: XP ve sonrası İşlemci: 0.3 GHz Bellek: 20 MB RAM Depolama: 1200 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
128
TELİF HAKKI İHLALİ