Total Miner Full İndir Oyun indir

Toplam madenci full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Toplam Miner açık bir dünya voksel sanal alanı oyunudur. Öncelikle Creative RPG oyunu inşaatçıları için tasarlanmıştır, aynı zamanda sadece iki aksiyon / macera tarzı oyun moduna sahiptir. Sadece ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Studio Forge Ltd

Publisher: Studio Forge Ltd

sürüm tarihi: 23 Aralık, 2017

tür: eylem, rpg, macera, bina, açık dünya, hayatta kalma

Toplam madenci açık bir dünya voksel sanal alanı oyunudur. Öncelikle yaratıcı RPG oyunu inşaatçıları için tasarlanmıştır, aynı zamanda içeri girip oynayabileceğiniz iki aksiyon / macera tarzı oyun moduna sahiptir.

Lütfen dikkat: Yukarıdaki römork referansları Xbox 360 çok oyunculu. Çok oyunculu, ilk buhar PC sürümünde olmayacak, erken erişim geliştirmesinin bir parçası olacaktır.

Ana Oyun Özellikleri:

Yaratıcı Araçlar: Bir işlemde geniş alanları doldurun ve temizleyin. Blokları veya dokuları hızlı bir şekilde geniş alanlarda değiştirin. Oyunu sizin için çizgiler, yollar, duvarlar, küre ve ormanlar oluşturun. Ressamlar algoritmasını kullanarak herhangi bir blok ile büyük düzensiz boşlukları taşır. Dünyanızın parçalarını kopyalayıp yapıştırın veya parçaları daha sonra veya başka bir dünyada kullanmak için bileşen olarak kaydedin.

41 Tam uzunlukta müzik izleri - 3,5 saatten fazla müzik.

Hem SD (16 × 16) hem de HD (64 × 64) oyuna yerleştirilmiş 25 farklı doku paketi.

74 Dahili avatarlar ve npcs modelleri. NPC'ler için tamamen özelleştirilebilir davranış ve iletişim ağaçları.

234 benzersiz bloklar.

338 benzersiz öğeler.

410 öğe veya blok hazırlanabilir, eritilmiş, smithed veya pişmiş olabilir.

Tam yardım belgeleri ve örnekleriyle komut dosyası dilini ve editörü: Manuel görevleri otomatikleştirin, görevler oluşturun, mini oyunlar, patron dövüşleri, bu güçlü komut dosyası aracıyla hayal edebileceğiniz hemen hemen her şey. NPC davranışı ve iletişim ağaçları tarafından da kullanılabilir.

Bölgeler: onları korumak veya özel özellikleri ayarlamak için dünyanızın bölgelerinin etrafındaki bölgeleri sarın.

İzinler: Neyi ve nerede yapabileceğini kontrol etmek için güçlü bir oyuncu izni kümesi.

Oyuncu becerileri (isteğe bağlı): 16 farklı oyuncu becerisi. Faaliyetler yaparak XP kazanın. Daha iyi öğelere erişmek için yeteneklerinizi yükseltin.

Parçacık Yaygınları: 3B parçacıkları kullanarak animasyonlu efektler oluşturun.

Minimum: OS: Win XP SP3 / Vista / Windows 7 / Windows 8 İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli (4 Konu) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX 9.0C uyumlu (Shader Model 2) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: 2.5 GHz Quad Core (6-8 Konu) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1024 MB DirectX 10 uyumlu DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
129
TELİF HAKKI İHLALİ