Tower Behind the Moon Full İndir Oyun indir

ayın arkasındaki kule full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ayın arkasındaki kule - Sublunar dünyasında en büyük sihirbazsın. Bu yeterli değil. Nadir bir birleşim yaklaşımları olarak, ölümsüzlük ulaşmak içindir. Ama tanrıların ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Sublunar dünyasında en büyük sihirbazsın. Bu yeterli değil. Nadir bir birleşim yaklaşımları olarak, ölümsüzlük ulaşmak içindir. Ancak tanrılar, cennetin kapılarının kilidini açmaya çalıştığınızı fark ettiler. Bazı taleplerinizi yükselir ya da başkaları yıkımızı arsa. Şimdi sizin için sadece iki yol var, Archmage: ölümsüzlük ya da yok etme.

Ayın arkasındaki kule, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Kyle Marquis tarafından 400.000 kelimelik interaktif epik fantezi romanıdır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Mortal durumunuzu bir aydan bir aydan bir ay, sihrinizin en güçlü olduğu kulede bir aylık bir zaman geçirme fırsatınız var. Bu göksel bağlantıyı özlüyorum ve öleceksin. Ancak yükselişinize hazırlandığınızda, ancak, artan tehlikeleri savaşırsınız.

Kuleniz senin kulağın, aynı zamanda bir ömür boyu hazine avı, büyücülük ve savaştan fazla bir süre boyunca yaptığınız düşmanlar için bir hedef. Melekler ve şeytanlar atölyenizi rahatsız ederken, ölümlü prensler iyilik ve imtiyazlar talep eder. Hizmetçileriniz - kendileri için kuleyi talep etmek için dikkatiniz ve planınız için yarım tanrılar ya da daha fazla mücadele. Ve mentorunuzun sefil gölgesi, yükselemeyen, geçmişinizden bir şeyin geleceğinizi yok etmeyi planladığını ima eder.

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi, nonbinary, eşcinsel, düz, bi veya as olarak oynayın. Her biri eşsiz hizmetkarlar ve büyüler olan beş farklı büyülü yol arasından seçim yapın. University'nin unutulmuş kalelerinden cennetin çarpık arka sokaklarına kadar seyahat edin. Çılgın ejderha, acımasız melekler, kültistler ve ölülerin bütün krallıkları yüz yüze. Korkunç ve canavar veya ince ve acımasız ol. Kule, mentorunuzun gerçek tarihini ve uzun ömürlü macera arkadaşlarınızı ortaya çıkarın. İnsanlığını koru ya da aklın fetlerini terk ediyor. Afflicted veya can sıkıntısını buharlaştırır. Ölümlü varlığınızın sonunda sevgiyi aramak için cesaret. Bir şeytan, bir tanrı, ölümsüz bir lik, parlayan bir ölümsüz ya da yaşayan bir kıta haline gelirse.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
233
TELİF HAKKI İHLALİ