Tower Tag Full İndir Oyun indir

Kule etiketi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kule etiketi, anında ikinci doğa haline gelen grappling kanca lokomotion yöntemi olan hiper-dinamik cyberpunk PVP atıcıdır. Takımınızla birlikte çok sayıda kule platformu fethetmek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: VR Nerds

Yayıncı: VR Nerds

sürüm tarihi: 28 May, 2020

Tür: VR, Atıcı, Sci-Fi, Eylem

[Lütfen dikkat] Harici eşleşme yapımı, geri bildirim ve destek için lütfen sürekli büyüyen "Kule Tag" topluluğumuza katılın. Orada her zaman bazı güzel insanları bulacaksın.

Tower Etiketi, anında ikinci doğa haline gelen grappling kanca lokomotion yöntemi olan hiper-dinamik bir cyberpunk PVP atıcıdır. Tarlada hızlı bir şekilde hareket edebilmek ve rakiplerinizi taktikler ve sürprizle yenmek mümkün olduğunca çok sayıda kule platformunu fethetmek.

Kule Tag karmaşık düğme atamaları olmadan çalışır, böylece gerekli olanlara konsantre olabilir, oyuna sahip olun ve vücudunuzun kontrolör olmasına izin verin.

Arkadaşlarınızla ve karşısında rahat eşleşmeler oynayın veya Sıralamaya (yakında) kazanırken (yakında) ve turnuvaları kazanması için Kule Tag topluluğuna katılın. Başarılı bir eğitim olmak önemlidir, ancak fiziksel uygunluk ve strateji de gereklidir.

Anahtar fetürleri: 1V1, 2V2, 3V3 ve 4V4 maçlar 10 farklı harita Grappling Kanca Lokomotion Yer Çözümünü Kaydet - küçük alanlarda serbest dolaşım sağlar Üç farklı mod (takım Deathmatch, Eliminasyon, Hedef Kulesi) Özel Maçlar ve Hızlı Katıl Takımları uygulama ve doldurma botları Sıralanmış Maçlar Diğer Haritalar ve Modlar Oyuncular ve Flamalar için Detaylı İstatistikler Avatarların Kişiselleştirilmesi Kilitlenebilir deriler ve eşyalar Flamalar için daha fazla özellik Otomatik beceri seviyesine sahip daha iyi botlar bile

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-4590 ve daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafik: 1060/970 GTX veya eşdeğeri Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: Grafik performansı, kullanılan VR kulaklığına da bağlıdır.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: I7 6700K ve daha iyi Grafik: 980/1070 GTX veya eşdeğeri Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: Grafik performansı, kullanılan VR kulaklığına da bağlıdır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
168
TELİF HAKKI İHLALİ