Trail of Destruction Full İndir Oyun indir

imha izi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yıkım İzi - Bir iz bırakan bir gemiyi uçuruyorsunuz. Bir daireyi tamamlarsanız, içindeki düşmanlar imha edilecektir. Heyecan verici yetenekler ve olaylarla dinamik bir arena ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kim Niklas Schlüter

Publisher: Kim Niklas Schlüter

sürüm tarihi: 26 May, 2017

tür: eylem

Yıkım izi, bir iz bırakan bir gemiyi uçurmanızdır. Bir daireyi tamamlarsanız, içindeki düşmanlar imha edilecektir. Heyecan verici yetenekler ve olayları ve eşyaları olan dinamik bir arena bu zor görevi daha uygun hale getirir.

En az iki denetleyiciniz varsa, yerel olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Alternatif olarak çevrimiçi eşleştirme var. Ayrıca, yerel olarak arkadaşlarınızla oynarken çevrimiçi olarak gidebilir ve iki seçeneği birleştiren, çevrimiçi oyuncularla kalan noktaları doldurabilirsiniz.

Gamemodes: İki Gamemodes var - DeathMatch ve Takım DeathMatch. Her ikisi de benzer şekilde çalışır: Beş dakika boyunca savaşın ve mümkün olduğunca çok sayıda öldürmeye çalışın - her öldürme size bir nokta verir. Ancak, çevresel tehlikelere, olaylar gibi ölürseniz dikkat edin, bir noktayı kaybedersiniz - bazı etkinlikler de belirli eylemler gerçekleştirirseniz puan verir. Sonunda oyuncu veya takım en fazla puan kazanır.

Anahtar fetürleri: Beceri Tabanlı Yarışma - Arkadaşlarınızla savaşın ve kimin daha iyi oyuncu olduğunu göster Sonsuz tekrarlama değeri - rastgele olaylar, yeteneklerinizi sevdiğiniz için birleştirerek ve oynamanın birçok yolu Hızlı Pace - İmha izlerken telefonunuzu kontrol etmek için zamanınız olmayacaksınız. 4 oyuncuya kadar - yerel, çevrimiçi veya kombine çok oyunculu AI düşmanları - pratik yapmak istiyorsanız ya da hiç kimse oynamak için etrafta oynayabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Denetleyici önerilir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
216
TELİF HAKKI İHLALİ