Trainz Trouble Full İndir Oyun indir

Tren Hata full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tren Heyeti - Sadece bir yanlış hamle felaketi heceleyebilir! Tekerlekleri, çeşitli hedeflerine tren hızı olarak hareket halinde tutabilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: N3V Games

Publisher: N3V Games

sürüm tarihi: 26 Ağu, 2014

tür: gündelik, bulmaca, strateji

Hızlanma trenleri ... önündeki pistlerde sorun ... Sadece bir yanlış hamle felaketi heceleyebilir! Tekerlekleri, çeşitli yerlerine tren hızı olarak hareket halinde tutabilir misiniz?

Rotayı planlayın, kavşakları değiştirin, durakları değiştirin ve sorundan kaçının ... Tüm bu kadar basit geliyor! Kaya kazıkları, seviye geçişleri ve kaçak trenler, yolunuzdaki engellerden sadece birkaçıdır. Doğru yolu bulmak için keskin zihninizi kullanın ve hızlı parmaklarınızı doğru zamanda doğru yere dokunmak için.

İlk başta başaramazsanız ... deneyin, deneyin ve tekrar deneyin!

Her yaş için uygun, çözülecek bulmaca yükleri. Yeni seviyeler yeni zorluklar ve yeni oyun özellikleri sağlar. Bir yardım elinize ihtiyacınız varsa, işleri kolaylaştırmak için bazı çözümler ve hız kontrolleri bile tedarik ediyoruz.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Uzmanlara yeni başlayanlar için kaliteli bulmacalar harika tren çöküyor Nazik öğrenme eğrisi Muhteşem Tren Smashes Her seviyeyi çözerken zorluğun arttırılması Patlayıcı Tren Kazıkları Gelişmiş 3D Grafikler Hızlanma Kaçak Trenleri Oyun içi mağaza bulmacaları daha kolay çözmenize yardımcı olmak için arabalara çarpan trenler Küçük bir fiyat için daha fazla seviye mevcut Trenlere çarpan trenler ... ve inekler ve geyik ve kangurular daha fazla seviye yakında gelecek!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2GHz Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 440 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 10 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
139
TELİF HAKKI İHLALİ