Transport Giant Full İndir Oyun indir

Taşıma dev full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Taşıma devi - 1850 yılı - dünya değişiyor. Yeni bir seri üretim ve toplu taşıma çağrısı başladı. Akıllı bir işadamı için birçok fırsat var ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: fantezi baytları, reaktör

Publisher: Toplitz Productions

sürüm tarihi: 8 Haz, 2004

Tür: Simülasyon, Strateji, Yönetim

1850 yılı bu - dünya değişiyor. Yeni bir seri üretim ve toplu taşıma çağrısı başladı. Akıllı bir işadamı için birçok fırsat var. Biraz para ve iyi fikirlerle bir iş imparatorluğu kurabilirsiniz. Her köşede kurulan yeni şirketler var. Dünyanın her türlü mallara ihtiyacı var ve şehirlerin büyümesi önemli ölçüde artıyor. Fakat mallar müşteriye nasıl ulaşır?

İşçiler fabrikalarına nasıl geliyorlar? Ve büyük miktarda hammaddeyi kim taşıyacak? Zaman güçlü ve dev bir ulaşım şirketi için geldi. Özellikle iç piyasa içindeki ulaşım artık kolayca kullanılamayacağı bir noktaya kadar artmaktadır. 1850 yılında bir nakliye şirketi kurarsınız ve önümüzdeki 200 yıl boyunca mümkün olduğunca fazla kar elde etmeye çalışın. Hammadde, mamuller için mamuller ve işçiler ve çalışanlar için çalışmalarını sağlamak için ulaşım araçları kurmanız gerekir. Rakiplerinizi sıkın ve taşıma devinde büyük para kazanın!

Anahtar fetürleri: Karmaşık ama kolay bir kavrama ulaşım döngüsünün simülasyonu Altyapı ile tamamlanan ulaşım yollarının kurulumu Mal ve yolcu taşıma Ekonomik durumların değiştirilmesi Üç farklı senaryo (Avrupa, ABD ve Avustralya) Birkaç kampanya ve çok sayıda sonsuz haritalar Trenler için ustaca sinyal ve rehberlik sistemi 130'den fazla araç (tren, monoraj, süper iletken trenler, kamyonlar, gemiler, uçaklar ve helikopterler) 60'tan fazla farklı ürün ve sanayi 500'den fazla farklı bina

Minimum: OS: Windows® 95/98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7/8 İşlemci: 500 MHz, Intel® Pentium ™ III veya karşılaştırılabilir Bellek: 64 MB RAM DirectX: Sürüm 8.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek Notlar: Dikkat: Intel® Onboard Grafikler üzerinde çalışmayabilir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
142
TELİF HAKKI İHLALİ