Trash Squad Full İndir Oyun indir

çöp kutusu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çöp Takımı, RPG elemanlarına sahip dinamik bir atıcıdır. Rastgele üretilen bir düzineden oluşan bir düzineden oluşan canavarların ordularına karşı mücadeleye ayağa kalk.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: enitvare

Publisher: enitvare

sürüm tarihi: 26 jan, 2018

tür: eylem, atıcı

çöp kutusu, RPG elemanlarına sahip dinamik bir atıcıdır. Rastgele üretilen bir düzineden oluşan bir düzinedeki canavarların ordularına karşı mücadeleye ayağa kalkın. Mevcut birçok karakterin her biri, istatistikleri ve geliştirme yeteneklerinin dağıtılırken kendi kendine özgü becerileri ve özgür tercihi vardır. Ayrıca, emrinde birden fazla bireysel silahınız var, böylece bir kılıçla ya da bir keskin nişancı tüfeği kullanarak uzun mesafeden bir kılıçla mücadele edebilirsiniz, seçim sizindir. Yukarıdaki özellikler oyunu her oynadığınızda benzersiz hale getirir.

Bu oyunda bir seçkin ekibin üyelerinden biri olarak oynarsınız - çöp atma, atık imha uzmanları. Misyonunuz, şehrin sakinlerini tehdit etmeye başlayan yakındaki bir çöplükten bir atık ordusunu durdurmak.

Ana özellikler:

Anahtar fetürleri: Altı ayrı manzara ayarını kullanarak rastgele oluşturulan seviyeler. Birden fazla silah: tüfekler, av tüfeği, lazerler, kılıçlar, roket fırlatıcıları, bombalar, el bombası ve daha fazlası. Yakın veya mesafe savaşında savaşabilirsiniz. Tehlikeli düşmanların orduları. Oyunun aksiyon oyunu çöplükte gerçekleştiği için eski ayakkabılar, yıpranmış lastikler, çürük meyve, klozet, ampuller ve daha pek çok kişi gibi garip canavarlarla yüzleşeceksiniz. On oynanabilir karakter. Başlangıçta iki karakter arasından seçim yapabilirsiniz, ancak oyunda ilerledikçe başkalarının kilidini açabilirsiniz. Birkaç oyun modu. Oyuna aşina olduğunuzda, becerilerinizi test etmek için daha yüksek zorluk seviyelerinde oynamak iyidir. Karakter Gelişimi. Bir sonraki deneyim seviyesine ulaştığınızda, kahramanın istatistiklerini artırabilir ve güçlü beceriler kazanabilirsiniz. Sihirli eşyalar. Oynarken, canavarlarla mücadelenizde size yardımcı olabilecek birçok faydalı eşyayı bulabilir, satın alabilir veya kilidini açabilirsiniz.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7/8 İşlemci: Athlon 64 x2 4200+ 2.20 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB, Shader Model 3.0 (GeForce 9600gt veya daha büyük) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX® ile uyumlu: 9.0C
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
162
TELİF HAKKI İHLALİ