Trials of the Thief-Taker Full İndir Oyun indir

Hırsız alıcının denemeleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Thief-alıcının denemeleri - Londra'da, 1729'da, polise sahip oldukları için, size sahiptiler: hırsız alıcıları, nakit para cezalarını avcılık! Bir çakmaktaşı ateşleyin ve toz haline getirilmiş ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 10 Ağu, 2017

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Londra'da, 1729, polisler olmadan önce, onlardı: hırsız alıcıları, nakit için suçluları avcılık! Flintlock'u ateşleyin ve pudra perukları yaşında birikin. Zengin yakalayan kaçakçılar ve karayolları yetiştirir misiniz, merhamet gösterin ya da bir suç patronu olun?

Hırsızın denemeleri, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Joey Jones tarafından 140.000 kelimelik interaktif bir tarihsel macera romanıdır. Tamamen metin tabanlı, grafikler veya ses efektleri olmadan ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

, Mahkeme tarafından ödenen veya mülkü kurtarmak için suç mağdurları tarafından işe alınan bir hırsız olarak ve, ekstra bir fiyat için, suçluları adalete getirin, avınızı puslu commons karşısında saklayacaksınız ve 18. yüzyıl Londra. Yalnız yollarda karayolları yakaladıkça, Yalnız Yollardaki Highwaymen'i yakaladıkça, yıkanmamış bir Ruffians çetesini (ya da sokakları takip et) ve hanterneler ve kahvehanelerindeki sahtekarları ve sahtecileri ortaya çıkar. Cunning, kuvvet veya şüpheli bağlantılar yoluyla, izinizi bulacaksınız.

Anahtar fetürleri: Erkek, erkek ya da bir erkek olarak gizlenmiş bir kadın olarak oynayın; eşcinsel ya da düz. Görgü, sert kanunlar ve gizlenmiş ihanet tarafından yönetilen bir dünyada yolunuzu yapın. Bir suç imparatorluğunu çalıştırın ya da ilk polis gücünü kurun ... ya da her ikisi de aynı anda! Yakalama, arkadaş, ya da romantizm bozuk yetkililer, sanatçılar, koter, karayolu adamları, kaçakçılar ve mezar soyguncusu. Kendinizi Gürcü Lingo'ya batırın: Bir koy ve şişme, mavi bir güvercin ve bir Ark Ruffian arasındaki farkı öğrenin. Covent Garden'ın oyun evlerinde yüksek kazaklar zar oyunu tehlikesini oynayın. Gümüş diliniz, iyi bir at, sokak akıllılarınız veya uçan iki yumrukla yolunuzu yapın.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ