Trident’s Wake Full İndir (Khareni Update) Oyun indir

Trident's Wake Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Trident's Wake, affedilmeyen bir bilim kurgu ortamında yoğun bir kooperatif ikiz çubuk atıcıdır. İnsanlığın son umutunu geri almak için diğer üç oyuncuya katılın - koloni gemisi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bacus Studios

Publisher: graffiti oyunları

sürüm tarihi: 4 Haz, 2019

tür: eylem, SCI-Fi

Bir yankı olarak - bir insanın bilincini temsil eden bir dijital varlık - Kendinizi bu amaç için özel olarak inşa edilmiş bir mekanize şasi olan bir Sentinel'e aktarabilirsiniz. Çeşitli şirketler tarafından üretilen, her biri savaş alanında farklı bir rol almak için inşa edilmiştir.

ŞİMDİ, insanlığın son koloni gemisi ve umudun bastonu, bilinmeyen bir yabancı kuvvet tarafından geçtiği, geri almak ve insanlığın embriyosunun hayatta kalmasını sağlamak size kalmış.

Her biri benzersiz yetenekler sunan birkaç sentinel arasından seçim yapın.

Düşmanı bir Moskva ile başını alacak mısın, müttefiklerin bir miktar örtü almalarını sağlayan bir engeli dağıtıyor musunuz? Veya belki de düşman çizgilerinin arkasına geçebilecek, süper ısıtmalı mermilerin ölümcül yayılmasını sağlayabilecek en iyi mogami tercih edersiniz ve güvenliğe geri dönelim mi? Akıllıca seçin ve ekibinizle birlikte çalışın ve insanlığın hala yeniden başlama şansı olabilir.

Ayrıca hizmetinizde de çok çeşitli silahlar ve yetenekleriniz var. Bir FLAMETHROWER, "GUZLAR", "CIRITIN" railgun veya "Buster" plazma tüfeğiyle bir "VIPER" el topu ile karıştırın. Takım arkadaşlarınız için bir tedarik paketi atın ve bir teşekkür olarak bir onarım istasyonu alın. Artan ödüller karşılığında payları yükseltmek için görev değiştiriciler ekleyin. Her geminin sektörlerinin her birinde savaşın ve yeni silahların ve yeteneklerin kilidini açmak için onları özgürleştirin.

İstatistiklerini yeniden yuvarlayarak silahlarınızı kişiselleştirin ve yeterince teknoloji bulduktan sonra onları yükseltin. Rütbeli olarak arttıkça pasif ikramiye kilidini açın ve uzaylıların korku olması.

Eğitiminizi ve tehlikede olanları hatırlayın. İnsanlık size güveniyor, yankı!

Minimum: OS: Windows Vista / 7 İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 8800 veya daha yüksek, AMD Radeon 4000 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 (64 bit), Windows 8.1 (64 bit) İşlemci: 2.5 GHz Quad Core CPU Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce 560 veya daha yüksek, AMD Radeon HD 5800 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: direct x uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
118
TELİF HAKKI İHLALİ